31.05.2024, g. 02:00
Copa Libertadores
River Plate vs Deportivo Táchira FC
Do meczu pozostało:
0dn.4godz.41min.
11.11 X11.00 217.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Luis Enrique: Zagraliśmy kompletny mecz

Luis Enrique: Zagraliśmy kompletny mecz

Trener FC Barcelony, Luis Enrique, był bardzo szczęśliwy po meczu z Atlético Madryt, gdzie jego drużyna wygrała 3:1 przed własną publicznością. Asturyjczyk pochwalił nie tylko piłkarzy, ale też kibiców.

 

„Nie mam wątpliwości co do tego, że zagraliśmy kompletny mecz. Zaprezentowaliśmy bardzo wysoki poziom”, powiedział Luis Enrique z niekrytą satysfakcją po zwycięstwie 3:1 nad mistrzem Hiszpanii.

 

„Wszystkie zwycięstwa budują dobrą atmosferę w drużynie, ale to tylko trzy punkty i sezon jest bardzo długi. Kiedy wygrywamy, to wszyscy są szczęśliwi, ale zespół pozostaje niezmienny”, dodał.

 

Niedzielny mecz na Camp Nou był rozgrywany na bardzo dużej intensywności, jak zwykle bywa w starciach z Rojiblancos. „Gdy grasz przeciwko Atlético, to wiesz, że to bardzo silna drużyna. Lubię ich, ale tym razem my byliśmy lepsi”.

 

81 658 kibiców zasiadło w niedzielę na trybunach Camp Nou, aby wspomóc swoich ulubieńców i stworzyć dobrą atmosferę. „Kibice byli niesamowici. Uwielbiam, gdy fani są tak zżyci z piłkarzami i to nas uskrzydla”, zakończył.

 

Źródło: FCBarcelona.cat

mainXX:/2015/01/luis-enrique-zagralismy-kompletny-mecz/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.