Dani Alves chce nowego kontraktu

Dani Alves chce nowego kontraktu

Przyszłość Daniego Alvesa jest bardzo niepewna. Obecny kontrakt Brazylijczyka wygasa wraz z końcem sezonu. Jednak jak na ten moment nikt nie spieszy się z przedłużeniem z nim umowy.

Sport poinformował we wtorek, że zawodnik chciałby przedłużenia kontraktu na następne 3 lata, nawet jeśli oznaczałoby to niższe wynagrodzenie.

 

Pomimo tego, że Luis Enrique nie chciałby odejścia Alvesa , klub nie jest zainteresowany negocjowaniem przedłużenia umowy, a to oznacza, że zawodnik ma wolną rękę i może prowadzić rozmowy z każdym klubem.

Dlatego w najbliższym tygodniu agentka Alvesa uda się do Anglii, by porozmawiać z przedstawicielami Manchesteru United. Klub ten bowiem jest w stanie zaproponować zawodnikowi podobne warunki finansowe, do tych, które ma w Barçy, a ponadto dłuższy kontrakt. Dodatkowym atutem może być fakt, że w Manchesterze jest jego dobry kolega z Barçy – Víctor Valdés.

 

Jednak nie tylko Manchester United jest zainteresowany sprowadzeniem Daniego Alvesa. Wśród zainteresowanych zespołów znajdują się także Arsenal i PSG.

 

Źródło: Weloba.cat


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB