Eusebio: Pokazaliśmy się z dużo lepszej strony

Eusebio: Pokazaliśmy się z dużo lepszej strony

Po zwycięstwie drużyny rezerw na wyjeździe z Sabadell (1:4), trener Barçy B, Eusebio Sacristán, był niezwykle usatysfakcjonowany postawą swoich zawodników: „Gramy dużo solidniej i jesteśmy bardziej zjednoczeni. Brakuje nam jeszcze trochę do osiągnięcia takiego poziomu, jakiego bym oczekiwał, ale prawdą jest, że w ostatnich tygodniach idzie nam dużo lepiej”.

 

Trener rezerw podkreślił, że drużyna „potrzebuje ciągłości”. „Nie możemy zejść z dobrej ścieżki”, zaznaczył. Eusebio uznał za niezwykle ważne, by zawodnicy „wiedzieli, że dwa ostatnie zwycięstwa, to coś, co trzeba kontynuować”. „Nie możemy znów wrócić do poprzedniego stanu”, dodał. Jeśli chodzi o napastników, Eusebio był bardzo z nich zadowolony, biorąc pod uwagę, że trójka z nich – Munir, Sandro i Dongou – strzelili gole: „Dla napastnika zawsze jest ważne by strzelić gola. Mnie interesuje głównie ich praca. Od samego początku pokazywali, że nie są samolubni i, że potrafią zrobić co do nich należy”.

Na koniec, trener Barçy B pochwalił José Aurelio Suáreza, który tym razem stanął w bramce rezerw, zastępując Ortolę: „Adrián dobrze się spisywał, jednak teraz nadszedł czas Suáreza, który dobrze przeszedł czas adaptacji do drużyny i, który pokazywał się z dobrej strony kiedy miał do tego okazję”.

 

Źródło: FCBarcelona.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB