04.10.2023, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Porto vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
2dn.11godz.38min.
14.00 X3.75 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Golazo Luisa Suáreza

Golazo Luisa Suáreza

Luis Suárez stał się jedną z ‘ofiar’ rotacji przeprowadzonych przez Luisa Enrique na mecz z Levante. Jego miejsce w tym meczu zajął waleczny Pedro, a Urugwajczyk musiał oglądać z ławki, jak koledzy strzelają gole i wygrywają, przynajmniej do momentu, w którym Asturyjczyk postanowił wpuścić go na boisko.

 

W 67. minucie Luis Suárez wszedł na boisko, zmieniając Neymara, który strzelił pierwszego gola dla Barcelony. Sześć minut później (73’) urugwajski napastnik strzelił niesamowitego gola. W przeciwieństwie do okazji z innych meczów, których miał wiele, ale w których brakowało mu dokładności, ta z Levante była jego pierwszą i niezwykle precyzyjnie wykończoną.

To Adriano wykonał podanie, o którym marzy każdy napastnik, a Luis Suárez nie zastanawiał się dwa razy i wykonał  świetny strzał z przewrotki, pokonując bramkarza gości, który nic nie mógł na to poradzić i jedyne co mu pozostało, to oglądanie jak piłka po raz piąty wpada do siatki.

Był to czwarty gol Luisa Suáreza w lidze w tym sezonie. Napastnik rozegrał 14 meczów w Primera División, z czego 12 w podstawowym składzie.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

mainXX:/2015/02/golazo-luisa-suareza/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.