01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19395dn.-7godz.-34min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Gumbau: Zmagaliśmy się z wiatrem

Gumbau: Zmagaliśmy się z wiatrem

Po przegranym przez rezerwy FC Barcelony meczu, wypowiedziało się kilku zawodników tej drużyny, między innymi Gerard Gumbau i Sergi Samper.

Gerard Gumbau przyznał, że drużyna wciąż podchodzi z optymizmem do kolejnych spotkań: „Staramy się adaptować w najlepszy możliwy sposób, wierzymy w Vinyalsa i wszyscy jesteśmy pewni, że możemy się jeszcze wznieść”.

Jeśli chodzi o warunki meteorologiczne podczas meczu, Gumbau podkreślił, że wiatr bardzo utrudniał im grę: „Wiatr wiejący z północy sprawił, że trudniej było nam wykreować sobie wiele sytuacji i opcji w grze, jednak próbowaliśmy do samego końca”.

Sergi Samper ocenił mecz podobnie jak jego kolega: „Strzelili nam jednego gola po rzucie z autu, a w drugie połowie, kiedy to teoretycznie wiatr był po naszej stronie, oni się zamknęli, a my nie byliśmy w stanie wypracować sobie dogodnych akcji strzeleckich”.

Na konie, Sergi przyznał, że Llagostera miała szczęście przy tym golu, a Barcelona, pomimo bramki gospodarzy, „starała się grać w swoim stylu, kontrolując piłkę, jednak nie było to łatwe”.

Źródło: FCBarcelona.es

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Manchester United

Liga Europejska

16/02/2023 / 20:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2015/02/gumbau-zmagalismy-sie-z-wiatrem/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.