Jordi Alba: Skarciłem się jako pierwszy

Jordi Alba: Skarciłem się jako pierwszy

Jordi Alba przyznał, że Málaga była lepsza i że Barça, pomimo wielu starań, nie była w stanie przeskoczyć zorganizowania rywala na Camp Nou. Obrońca zdecydował, że należy iść dalej i skupić się na następnym meczu, tym razem w Lidze Mistrzów.

„Málaga zagrała tak, jak to sobie zaplanowała i była w tym temacie konsekwentna”, powiedział lewy obrońca Blaugrany, który dodał również: „nie potrafiliśmy się zgrać, zabrakło nam czasu, co prawda sędzia też nie pomagał. Ale nie ma to znaczenia, nie możemy się tym przejmować”. „Nie powinniśmy się więcej skupiać na tym temacie. Ja pierwszy skarciłem się po tej porażce, jednak musimy pamiętać by dalej grać swoje. Ta porażka wiele komplikuje, ale niczego nie przesądza”, dodał.

Od tego momentu Jordi Alba postanowił koncentrować się jedynie na Lidze Mistrzów: „Teraz musimy skupić się jedynie na wtorkowym meczu. Jeśli przegramy, to nie będzie już żadnych wymówek i usprawiedliwień. Jest to kolejny mecz, w kolejnych rozgrywkach i teraz musimy zapomnieć o tej plamie i zacząć od nowa”.

Źródło: MundoDeportivo.com

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB