03.03.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Athletic Bilbao vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
3dn.15godz.9min.
12.62 X3.50 22.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Jordi Vinyals: Postawa zawodników była bardzo dobra

Jordi Vinyals: Postawa zawodników była bardzo dobra

FC Barceloba B przegrała wczoraj mecz na wyjeździe z Llagosterą. Trener Barçy B, Jordi Vinyals, jednak pozytywnie ocenił postawę zawodników podczas meczu na Municipal de Palamós.

„Postawa piłkarzy była bardzo dobra, włączając w to nawet kilka niezłych akcji. Tak trzeba grać dalej, wiadomo, że należy wprowadzić pewne poprawki w obronie i starać się kreować więcej opcji w ataku, które zwiększą naszą jakość”, powiedział trener.

Vinyals przyznał, że warunki pogodowe nie były idealne do rozgrywania spotkania i dodał, że zdecydowanie nie był to łatwy mecz i zgoła inny od tych, które zdarzą im się jeszcze do końca sezonu: „Staraliśmy się przystosować do tych warunków najlepiej jak to możliwe, jednak wiatr miał bardzo dużą siłę i wiał od północy, co miało duży wpływ. Dodatkowo murawa nie była najlepsza, ale to utrudniało grę i jednym i drugim. Nie mogliśmy wyprowadzić wystarczająco szybkich ataków, piłka nam się nie kleiła, a co za tym idzie, nie stwarzaliśmy takiego zagrożenia”.

Trener rezerw przyznał, że wiatr, głównie w pierwszej połowie, bardzo pomógł Llagosterze, gdyż wzmacniał zagrania typowe dla tego zespołu: „Ich styl opiera się głównie na dość bezpośredniej grze, z wycofaniem do obrony i kolejnymi zagraniami. I to właśnie szło im bardzo dobrze, jednak my byliśmy w stanie dobrze bronić”, stwierdził Vinyals.

Źródło: FCBarcelona.es

Lech Kursy

Brak spotkań

Kursy na mecze FC Barcelony

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2015/02/jordi-vinyals-postawa-zawodnikow-byla-bardzo-dobra/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.