24.07.2022, g. 01:00
Mecz towarzyski
Real Madryt vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
28dn.9godz.11min.
12.45 X3.25 22.85 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Jordi Vinyals: Postawa zawodników była bardzo dobra

Jordi Vinyals: Postawa zawodników była bardzo dobra

FC Barceloba B przegrała wczoraj mecz na wyjeździe z Llagosterą. Trener Barçy B, Jordi Vinyals, jednak pozytywnie ocenił postawę zawodników podczas meczu na Municipal de Palamós.

„Postawa piłkarzy była bardzo dobra, włączając w to nawet kilka niezłych akcji. Tak trzeba grać dalej, wiadomo, że należy wprowadzić pewne poprawki w obronie i starać się kreować więcej opcji w ataku, które zwiększą naszą jakość”, powiedział trener.

Vinyals przyznał, że warunki pogodowe nie były idealne do rozgrywania spotkania i dodał, że zdecydowanie nie był to łatwy mecz i zgoła inny od tych, które zdarzą im się jeszcze do końca sezonu: „Staraliśmy się przystosować do tych warunków najlepiej jak to możliwe, jednak wiatr miał bardzo dużą siłę i wiał od północy, co miało duży wpływ. Dodatkowo murawa nie była najlepsza, ale to utrudniało grę i jednym i drugim. Nie mogliśmy wyprowadzić wystarczająco szybkich ataków, piłka nam się nie kleiła, a co za tym idzie, nie stwarzaliśmy takiego zagrożenia”.

Trener rezerw przyznał, że wiatr, głównie w pierwszej połowie, bardzo pomógł Llagosterze, gdyż wzmacniał zagrania typowe dla tego zespołu: „Ich styl opiera się głównie na dość bezpośredniej grze, z wycofaniem do obrony i kolejnymi zagraniami. I to właśnie szło im bardzo dobrze, jednak my byliśmy w stanie dobrze bronić”, stwierdził Vinyals.

Źródło: FCBarcelona.es

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Rayo Vallecano

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

14/08/2022 / 18:00

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.