31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
17dn.17godz.13min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Nowa odsłona DumaKatalonii.pl

Nowa odsłona DumaKatalonii.pl

Miło nam poinformować o nowej szacie graficznej naszej strony, którą oddajemy dziś do użytku. Zapraszamy do zapoznania się ze zmianami i nowymi funkcjami DK.

Najbardziej w oczy rzuca się chyba zmiana loga i  przejrzystość strony głównej, na której wszystko nie jest już tak upchnięte jak w poprzednich wersjach, aż łatwiej oddychać. Centralną część strony zajmują oczywiście newsy, które są wyświetlane w dwóch lub trzech kolumnach zależnie od rozdzielczości ekranu użytkownika. Wyświetlanie treści jest też w pełni dopasowane do urządzeń mobilnych, sprawdźcie sami.

Po prawej stronie widoczne są stale najważniejsze informacje, których na poprzedniej wersji strony było dużo za dużo. Teraz wszystko co najważniejsze znajdziecie jednym spojrzeniem. Dla osób korzystających z wyższych rozdzielczości w widoku newsa wyświetla się też dodatkowa kolumna z nowymi wpisami.

Kolejną ciekawą funkcjonalnością jest ruchome menu, które jest widoczne cały czas nawet podczas przewijania strony w dół. Wygoda przede wszystkim. Zachęcamy do zapoznania się z nowymi działami.

Warto zwrócić uwagę na dział Akademia i Inne sekcje. Od teraz na DK regularnie będą pojawiały się newsy dotyczące innych sekcji niż piłkarska oraz młodzieżowych sekcji Barcelony. Każdy dział szybko znajdziecie w menu. Dawajcie nam znać w komentarzach, czy interesują Was te sekcje, chcemy wiedzieć czy warto rozbudowywać te działy.

Będąc przy komentarzach – zrezygnowaliśmy z możliwości zakładania kont przez użytkowników. Komentarze można wygodnie dodawać za pomocą wbudowanej aplikacji Disqus. Konto można połączyć z kontami na portalach społecznościowych, więc nikt nie powinien mieć problemu z korzystaniem z Disqusa.

Z pewnością da się też zauważyć mniejszą liczbę reklam, ale nie ukrywajmy – to jedyne źródło utrzymania strony i muszą być wyświetlane. Z tego miejsca prosimy o wyłączenie programów blokujących reklamy i zachęcamy do kliknięcia od czasu do czasu.

Czekamy na Wasze spostrzeżenia odnośnie nowego wyglądu i funkcjonalności strony. Wszelkie pomysły i uwagi prosimy kierować poprzez formularz kontaktowy.

mainXX:/2015/02/nowa-odslona-dumakatalonii-pl/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.