21.04.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Real Madryt vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
1dn.11godz.15min.
11.80 X3.80 24.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Barça priorytetem Denisa Suáreza

Barça priorytetem Denisa Suáreza

Od momentu, w którym wiadomo było, że sankcja nałożona przez FIFA nie zostanie cofnięta, Barça brała pod uwagę możliwość sprowadzenia Denis Suáreza na nadchodzący sezon, nie czekając na koniec dwuletniego okresu wypożyczenia.

Z tego, co aktualnie wiadomo, klub nie kontaktował się jeszcze z zawodnikiem w sprawie powrotu, ale jeśli Barça zaproponuje Denisowi Suárezowi powrót pod koniec tego sezonu, to dla niego będzie do zdecydowany priorytet. Młody zawodnik bardzo dobrze zaadaptował się w Sevilli i, jak na razie, rozegrał 36 meczów pod wodzą Unaia Emeryego, z którym ma bardzo dobre relacje. Mimo wszystko jednak jest to zawodnik Barçy i podoba mu się możliwość powrotu oraz sumowania minut w zespole. Dodatkowo, czuje się on dużo lepiej grając stylem Barcelony, przy którym może bardziej się wykazać i który bardziej pasuje do jego charakterystyki.

Jak na razie zawodnik nie wie, jak będzie wyglądać jego przyszłość, więc skupia się na pomaganiu Sevilli. W lato został wypożyczony z Barcelony, aby zdobyć doświadczenie i zaskoczył wszystkich dobrą grą, którą pokazał w Andaluzyjskiej ekipie. W najważniejszych momentach sezonu nie podoba mu się, że zasiada na ławce, ponieważ wierzy, że jest doskonale przygotowany do każdego meczu, jednak mimo wszystko, jest bardzo wdzięczny aktualnej drużynie za minuty i doświadczenie, które otrzymuje.

Źródło: Weloba.es

Kursy na mecze FC Barcelony

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

FC Barcelona - Valencia CF

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

27/04/2024 / 14:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2015/03/barca-priorytetem-denisa-suareza/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.