01.02.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Betis vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
2dn.1godz.42min.
15.25 X4.00 21.60 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Braida: Tello może być ważny dla FC Barcelony

Braida: Tello może być ważny dla FC Barcelony

Ariedo Braida, członek Komisji Technicznej ds. futbolu FC Barcelony stwierdził, że klub bardzo dokładnie śledzi rozwój Cristiana Tello, który został wypożyczony do Porto w czerwcu zeszłego roku.

Włoch, w wypowiedzi dla portugalskiego dziennika Récord powiedział, że mowa tu o zawodniku „wyśmienitym”, który „może być bardzo ważny dla FC Barcelony”.

Braida cieszy się, że Tello „wszystko idzie dobrze”. „Strzelił trzy gole w meczu przeciwko drużynie takiej jak Sporting Lisbona, co nie jest w zasięgu przeciętnego zawodnika. Gra bardzo dobrze. Pokazuje klasę”.

Nowy członek sztabu technicznego FC Barcelony dodał również, że „znam Tello odkąd był młodzianem”. Braida jasno zauważył, że klub bardzo zwraca uwagę na rozwój tego zawodnika, traktując za niezwykle ważne to, żeby zdobył doświadczenie w zespole grającym w Lidze Mistrzów.

FC Barcelona może ponownie pozyskać Cristiana Tello w czerwcu, jednak to oznaczałoby zapłatę pięciu milionów euro dla Porto. Inną opcją jest poczekać do końca wypożyczenia i wtedy zawodnik przeszedłby za darmo do swojego klubu w czerwcu 2016 roku.

Źródło: Sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Manchester United

Liga Europejska

16/02/2023 / 20:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2015/03/braida-tello-moze-byc-wazny-dla-fc-barcelony/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.