6dn.11godz.0min.
11.33 X5.00 28.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Bramki Neymara i Munira dają swoim drużynom zwycięstwo

Neymar, Claudio Bravo i Munir wzięli wczoraj udział w spotkaniach swoich reprezentacji. Neymar i Munir mogli cieszyć się ze zwycięstwa swoich drużyn, natomiast Bravo musiał pogodzić się z porażką.

Neymar

Z Neymarem w roli kapitana Brazyliczycy zmierzyli się z reprezentacją Francji na Saint-Denis in Paris, powtarzając tym samym finał Mistrzostw Świata z 1998 roku. Mecz ten zakońćzył się zwycięstwem drużyny z Ameryki południowej 3:1. Bramki dla Brazylijczyków zdobywali Oscar, Neymar i Luiz Gustavo, natomiast honorowe trafienie dla Francuzów zaliczył Rafael Varane.

Od pierwszej minuty spotkanie było bardzo wyrównane. Brazylijczycy mieli szansę na objęcie prowadzenia po strzale Neymara, jednak jego strzał został obroniony przez Mandadę. Niedługo później Varane wyprowadził swoją ekipę na prowadzenie, zdobywając bramkę po rzucie rożnym. Francja próbowała utrzymać ten wynik, jednak tuż przed przerwą wynik spotkania wyrównał Oscar.

Pierwsza połowa spotkania w wykonaniu Neymara była dość spokojna. Jednak początek drugiej był prawdziwym pokazem umiejętności Brazylijczyka. Napastnik Barçy odebrał piłkę i pewnie pokonał Mandadę strzałem z lewej stopy. Kwadrans później Luiz Gustavo przypieczętował zwycięstwo Brazylijczyków, zdobywając bramkę na 3:1 i tym samym pogrzebał nadzieje Francuzów na powtórzenie wyniku z 1998 roku.

Claudio Bravo

Claudio Bravo natomiast wystąpił w spotkaniu z reprezentacją Iranu, które zostało rozegrane w Austrii. Mecz ten jednak nie zakończył się po myśli drużyny z Ameryki Południowej, która przegrała je 0:2. Chilijczycy przegrali, choć przez większą część spotkania, to właśnie oni przeważali pod względem posiadania piłki i strzałów na bramkę. Trafienia Nekoumana i Amiriego sprawiły jednak, że to Irańczycy ostatecznie cieszyli się ze zwycięstwa.

Munir El Haddadi

Reprezentacja Hiszpanii U-21 pokonała natomiast 2:0 Norwegię w towarzyskim spotkaniu, rozgranym w Cartagenie. Napastnik Barçy B Munir El Haddadi zdobył pierwszą bramkę dla swojego zespołu po asyście Deulofeu. Deulofeu natomiast był autorem drugiej i ostatniej bramki dla swojej ekipy.

Źródło: FCBarcelona.cat

27/04/2024 / 14:00

05/05/2024 / 02:00

mainXX:/2015/03/bramki-neymara-i-munira-daja-swoim-druzynom-zwyciestwo/