2dn.18godz.8min.
11.85 X3.75 24.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Messi i Mascherano cały mecz na ławce

Lionel Messi i Javier Mascherano nie zagrali ani minuty w towarzyskim spotkaniu reprezentacji Argentyny z Salwadorem. Podopieczni Gerardo Martino wygrali ten mecz 2:0.

Spotkanie między Argentyną a Salwadorem odbył się w Waszyngtonie. Leo Messi i Javier Mascherano nie pojawili się w tym pojedynku na murawie. Gerardo Martino oszczędzał swoich najlepszych graczy, dlatego nie skorzystał także z Sergio Agüero, Marcosa Rojo czy Nicolása Otamendiego. Szkoleniowiec wykorzystał w tym meczu zaledwie dwie zmiany.

„Testy medyczne nie wykazały żadnych nieprawidłowości ze zdrowiem Leo. Dopiero przy zakładaniu buta poczuł lekki dyskomfort, więc nie chcieliśmy ryzykować. Jeśli sytuacja się powtórzy, to nie zagra także we wtorek. Musimy o niego dbać”, powiedział Tata Martino.

Zwycięstwo 2:0 zapewnili Banega oraz Mancuello, którzy dopiero w drugiej połowie zdołali sforsować bardzo defensywnie nastawioną ekipę Salwadoru.

Źródło: Weloba.com

21/04/2024 / 21:00

27/04/2024 / 14:00

mainXX:/2015/03/messi-i-mascherano-caly-mecz-na-lawce/