Nowy konkurs!

Nowy konkurs!

Po wprowadzeniu zmian w wyglądzie strony chcemy zachęcić Was do aktywnego udzielania się w komentowaniu newsów. Dlatego dziś rozpoczynamy konkurs, którego szczegóły znajdziecie poniżej.

Konkurs polega na komentowaniu newsów, przy czym za każdy komentarz czytelnik otrzymuje jeden punkt. Zabawa trwa do końca marca, a wygrywa osoba, która uzbiera najwięcej punktów.

Na zwycięzcę czeka atrakcyjna nagroda w postaci gry planszowej Monopoly FC Barcelona. Informacje dotyczące nagrody znajdziecie w klikając tutaj. Jeśli chcecie zamówić grę od razu, to zachęcamy do skorzystania z kodu rabatowego „DumaKatalonii”, dzięki któremu możecie nabyć grę ze specjalną zniżką.

Mamy nadzieję, że w trakcie konkursu i po jego zakończeniu na stronie pojawią się ciekawe dyskusje w komentarzach. Zachęcamy do tego tym bardziej, że najaktywniejszych komentatorów raz już nagrodziliśmy drobnymi upominkami.

Zastrzegamy sobie możliwość nieprzyznania punktu, jeśli stwierdzimy, że dany komentarz napisany jest tylko dla nabicia punktu.


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB