31.05.2024, g. 02:00
Copa Libertadores
River Plate vs Deportivo Táchira FC
Do meczu pozostało:
0dn.5godz.16min.
11.11 X11.00 217.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Nowy konkurs!

Nowy konkurs!

Po wprowadzeniu zmian w wyglądzie strony chcemy zachęcić Was do aktywnego udzielania się w komentowaniu newsów. Dlatego dziś rozpoczynamy konkurs, którego szczegóły znajdziecie poniżej.

Konkurs polega na komentowaniu newsów, przy czym za każdy komentarz czytelnik otrzymuje jeden punkt. Zabawa trwa do końca marca, a wygrywa osoba, która uzbiera najwięcej punktów.

Na zwycięzcę czeka atrakcyjna nagroda w postaci gry planszowej Monopoly FC Barcelona. Informacje dotyczące nagrody znajdziecie w klikając tutaj. Jeśli chcecie zamówić grę od razu, to zachęcamy do skorzystania z kodu rabatowego „DumaKatalonii”, dzięki któremu możecie nabyć grę ze specjalną zniżką.

Mamy nadzieję, że w trakcie konkursu i po jego zakończeniu na stronie pojawią się ciekawe dyskusje w komentarzach. Zachęcamy do tego tym bardziej, że najaktywniejszych komentatorów raz już nagrodziliśmy drobnymi upominkami.

Zastrzegamy sobie możliwość nieprzyznania punktu, jeśli stwierdzimy, że dany komentarz napisany jest tylko dla nabicia punktu.

mainXX:/2015/03/nowy-konkurs/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.