03.03.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Athletic Bilbao vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
7dn.18godz.55min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Vinyals: Musimy szybciej stać się dojrzalsi

Vinyals: Musimy szybciej stać się dojrzalsi

Barça B znajduje się obecnie w strefie spadkowej, tak więc mecz z Lugo, rozgrywany w sobotę o 18:00, jest poniekąd kluczowym spotkaniem dla rezerw.

Tak to przynajmniej widzi trener FC Barcelony B, Jordi Vinyals, który przed meczem rozgrywanym na galicyjskiej ziemi powiedział, że „musimy być bardziej zespołem”.

Problem, jaki ma drużyna rezerw dotyczy przede wszystkim „dojrzałości”, jak tłumaczy Vinyals. „Zespół ten ma odpowiednią jakość, ale zdecydowanie brakuje mu dojrzałości”, stwierdził trener. Młodość kadry jest zauważalna właśnie w momentach takich jak ten. Jordi Vinyals doskonale widzi, że „brakuje im lat. Musimy sprawić, by zespół szybciej stał się dojrzalszy”.

Brak w kadrze Munira, który został powołany do pierwszego zespołu w ramach wypełnienia luki po Neymarze, jest odczuwalny dla Vinyalsa. Mimo wszystko, do kadry powrócił Halilović, który uporał się z kontuzją, i pozostaje w niej też Samper, mimo że mógłby być brany pod uwagę jako zastępstwo dla Busquetsa.

Oto lista powołanych zawodników FC Barcelony B na sobotnie spotkanie: A. Ortolá, J. Suárez, Grimaldo, Edgar Ié, Samper, Adama, Pol Calvet, Dongou, Joan Román, Bicho, Gumbau, J. Cámara, Maxi Rolón, Sandro, D. Diagne, S. Juste, Halilović, R. Costa.

Źródło: Weloba.es

Lech Kursy

Brak spotkań

Kursy na mecze FC Barcelony

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2015/03/vinyals-musimy-szybciej-stac-sie-dojrzalsi/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.