Vinyals: To pierwszy z czternastu finałów, które nam pozostały

Vinyals: To pierwszy z czternastu finałów, które nam pozostały

Barça B zagra w tę niedzielę z Realem Racing Club w ramach 29. kolejki La Liga Adelante (18:15), a do końca rozgrywek zostało jej czternaście kolejek i nie może już dopuścić do starty punktów, zwłaszcza na Mini.

Pewny osiągnięcia zwycięstwa

W piątek, trener FC Barcelony B, Jordi Vinyals, wypowiedział się dla mediów, stwierdzając że „pewne jest to, że zostało nam 14 finałów. Pierwszy rozegrany będzie w tym tygodniu, zwłaszcza że gramy u siebie”. „W rundzie rewanżowej każdy pokazuje na co go stać i zdobywa więcej punktów niż w pierwszej. Teraz jesteśmy w takim momencie, w którym musimy zrobić krok wprzód. W niedzielę na pewno uda nam się to osiągnąć. Pewnie, że mamy pewien brak doświadczenia w porównaniu z resztą zespołów”, dodał trener.

Rywal: Real Racing Club

Jeśli chodzi o rywala z nadchodzącej kolejki, Real Racing Club prowadzony przez Francisco Pinillosa, trener rezerw powiedział: „jest to zespół, który zmienił trenera i zaczął grać bardziej bezpośrednio. Gra bardzo gwałtownie, jeden na jednego, jest otwarty na bokach, stara się zakładać pressing i wychodzić z kontratakami. Jednakże my gramy na własnym boisku i to my mamy pewną przewagę. Nie możemy dopuścić do straty kolejnych punktów”. Aby powstrzymać ducha optymizmu, z którym do meczu podchodzi Racing, Vinyals dodał: „widziałem spojrzenia zawodników, którzy chcą zmienić sytuację. Mocno karzą nas nasze własne błędy i to musimy naprawić”.

Trening z 25 dostępnymi zawodnikami

Piątkowy trening odbył się przy obecności 25 dostępnych zawodników. Kaptoum i Macky pozostają kontuzjowani, a Munir, Sandro i Diagne wrócili do rezerw po tygodniu spędzonym z pierwszym zespołem Luisa Enrique. W niedzielę rano zostanie opublikowana lista zawodników powołanych na mecz, podczas którego rezerwy szukać będą zwycięstwa w pierwszym z czternastu meczów, które pozostały do końca sezonu.

Źródło: FCBarcelona.es

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB