Wspólne oglądanie meczów

Wspólne oglądanie meczów

Blaugranowi Przyjaciele! Wspierając pomysł Wrocławskich Culés, pragniemy stworzyć mapkę Polski, na której zaznaczone będą wszystkie miejsca, w których zbieracie się na wspólne kibicowanie.

Inicjatywa ta ma na celu informowanie każdego podróżującego kibica Bordowo-Granatowych, czy w danym mieście będzie miał możliwość spotkania się z innymi Culés i obejrzenia meczu. Chcielibyśmy również, aby mapka kibiców była bodźcem do tworzenia się nowych ‘ekip meczowych’ lub reanimowania starych. Prosimy o przesyłanie na nasz adres mailowy nazw miast i dokładne adresy spotkań lub link do grupy.

Przykład: Wrocławscy Culés spotykają się na wszystkich meczach w Pubie Drukarnia, znajdującym się na ul. Kazimierza Wielkiego 39. Po szczegółowe informacje zapraszamy na naszą grupę na Facebooku „Wrocławscy Cules”.

Miło nam poinformować, że pierwszym lokalem z jakim współpracujemy jest SQRdot Café w Sopocie. Lokal mieści się w Krzywym Domku i czeka na kibiców z Trójmiasta. Co ważne, dla każdego przysługuje rabat aż 15% na hasło DUMAKATALONII.PL.

Tak bawiliśmy się podczas ostatniego El Clásico we Wrocławiu, zdjęcia wykonała Paulina Kasprzak.

Gol Mathieu

Liczymy na Was! Visca el Barça! Visca Catalunya!


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB