21.04.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Real Madryt vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
0dn.19godz.28min.
11.80 X3.80 24.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Zebranie zarządu

Zebranie zarządu

W poniedziałek, 23 marca, odbyło się spotkanie zarządu Klubu, na którym zostały podjęte pewne decyzje i ustalenia. Poniżej przedstawiamy najważniejsze z nich.

W spotkaniu wzięli udział dyrektorzy klubowi, którzy na początku chcieli pogratulować drużynie dotychczasowych osiągnięć w sezonie i zachęcić członków Klubu do dalszego wspierania zespołu w nadchodzących tygodniach, w których Barça będzie walczyła na trzech frontach.

Stwierdzono, że Santiago Bernabéu będzie najlepszym miejscem do rozegrania finału Pucharu Hiszpanii, głównie z powodu możliwości pomieszczenia dużej liczby widzów.

Zatrudnienie międzynarodowej firmy Ernst&Young w celu nadzoru i audytu prac budowlanych na nowym Miniestadi, równocześnie z pierwszym etapem Espai Barça, które będzie zaprezentowane w piątek, 27 marca o 12, w sali konferencyjnej na Ciutat Esportiva Joan Gamper.

Przedłużenie o kolejny rok kontraktu z Panasonic TV Devices jako globalnym partnerem.

W drugiej części spotkania rozmawiano o sprawie sądowej otwartej przeciwko FC Barcelonie, przeciwko prezydentowi Josepowi Marii Bartomeu i jego poprzednikowi Sandro Rosellowi, w związku ze sprawą Neymara. W tej kwestii zarząd poczynił następujące spostrzeżenia:

  1. Zarówno Klub jak i prezydent podkreślili swoją niewinność przed sprawą, która ma finansową niezgodność prawną, a nie odpowiedzialność karną. Stwierdzono także, że sprawa powinna zostać rozwiązana na poziomie administracyjnym, a nie sądem krajowym.
  2. Specjaliści prawni także wyrazili swoje zdanie na temat całej rozprawy i jego konsekwencji. Stwierdzono także, że pewne strony w tej sprawie zachowały się nieodpowiedni w tym temacie.
  3. Prezydent Klubu, zanim zapadnie ostateczny wyrok w tej sprawie, podkreślił, że nadal ma zamiar wystartować w nadchodzących wyborach prezydenckich i kontynuował swoje przywództwo z tą samą wiarą, kontrolą finansową i szanując członków, skupiając codzienny wysiłek na wspieraniu Klubu w pojęciu lokalnym i globalnym.
  4. Zarząd chciał podziękować wszystkim członkom za wyrozumiałość i wsparcie w tym trudnym okresie.

Źródło: FCBarcelona.com

Kursy na mecze FC Barcelony

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

FC Barcelona - Valencia CF

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

27/04/2024 / 14:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2015/03/zebranie-zarzadu/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.