29.05.2024, g. 01:00
WNBA
Connecticut Sun blank vs blank Phoenix Mercury
Do meczu pozostało:
0dn.21godz.1min.
14.60 X0.00 21.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Alves: Jestem szczęśliwy w Barçy

Alves: Jestem szczęśliwy w Barçy

Brazylijczyk powiedział, że jego przyszłość zależy od tego czy Barça będzie uważała go za zawodnika wystarczająco dobrego.

Mimo, że jego agent w minionym tygodniu powiedział, że nie zaakceptował oferty przedłużenia kontraktu Barçy, Dani Alves nie zdecydował jeszcze nic o swojej przyszłości. W wywiadzie dla beIN Sports, Brazylijczyk zostawił swoją przyszłość w rękach Klubu, podczas gdy prezydent Bartomeu jest odmiennego zdania.

„Dam z siebie wszystko, aż do końca mojego kontraktu z klubem, będę grał i trenował nadal z tą samą ambicją i tym samym entuzjazmem, z którym przyszedłem”, powiedział Alves, który przyznał także „Barça zmieniła moje życie ponieważ pozwoliła mi spełniać swoje marzenia”.

Mówił to nie raz i powtórzył po raz kolejny. Alves jest szczęśliwy w Barcelonie: „Jestem zadowolony z pobytu w Barçy i nie podpisałem kontraktu z żadnym innym klubem”, ponieważ „to nie pora na rozkojarzenie się, jednak jeśli nie będę grał na wystarczającym poziomie dla Barçy, będę rozważał inne opcje”, wyjaśnił.

Źródło: Weloba.com

mainXX:/2015/04/alves-jestem-szczesliwy-w-barcy/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.