31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
17dn.15godz.49min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Benjamín A i Cadete B mistrzami!

Benjamín A i Cadete B mistrzami!

Do grona mistrzów piłkarskich drużyn FC Barcelony dołączyli Benjamín A oraz Cadete B. Na ten moment Katalończycy mogą pochwalić się czterema trofeami. 

Benjamín A bez porażki!

Drużyna Benjamín A wygrała wszystkie rozgrywane do tej pory spotkania i na trzy rundy przed końcem zapewniła sobie mistrzowskie trofeum. Przysłużyło się do tego ostatnie zwycięstwo 9-1 nad Cornellą.

Statystyki tego zespołu są niesamowite: 81 punktów, 181 bramek strzelonych i 17 straconych. Trzech najlepszych strzelców w lidze gra w FC Barcelonie: Iker Bravo (48 goli), Bilal Achhiba (38) oraz Pau Ortega (31).

Katalończycy zachowywali czyste konto w 13 spotkaniach. Do najbardziej spektakularnego zwycięstwa można zaliczyć 23-0 z Can Anglada.

Cadete B kolejnym mistrzem!

Drużyna Cadete B wygrała 5-0 z Geltrú i przypieczętowała mistrzowskie trofeum na pięć kolejek przed końcem rozgrywek!

Ich sezon także jest wyjątkowy. Młodzi piłkarze FC Barcelony przegrali tylko dwa spotkania i zremisowali jedno. Zdobyli 67 na 75 możliwych do tej pory punktów.

Katalończycy strzelili w sumie 107 bramek i stracili 21. Czyste konto zachowywali 10 razy, a największe zwycięstwo odnieśli przeciwko Tortosie (9-1).

Czwarte mistrzostwo FC Barcelony

Młodzieżowe drużyny FC Barcelony mogą pochwalić się czterema mistrzostwami na koncie, a sezon się jeszcze nie skończył. W tym gronie są już:

kobiecy zespół Infantil-Alevín,

Alevín A.

Źródło: FCBarcelona.cat

mainXX:/2015/04/benjamin-a-i-cadete-b-mistrzami/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.