01.02.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Betis vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
2dn.15godz.27min.
15.25 X4.00 21.60 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Dani Alves bliski przedłużenia kontraktu z Barceloną

Dani Alves bliski przedłużenia kontraktu z Barceloną

Dani Alves wciąż pozostaje powiązany z FC Barceloną. Tak przynajmniej stwierdziło radio Cadena COPE w programie „El Partido de las 12”.

Radio podało informację, że zostało zawarte porozumienie między stronami i przedłużenie kontraktu z brazylijskim bocznym obrońcą jest tylko kwestią czasu. Publicznie zostanie to podane pod koniec sezonu.

Alves zakładał pozostanie na Camp Nou z powodów sportowych i osobistych, odkładając na bok sprawy ekonomiczne. Brazylijczyk jest szczęśliwy w Barcelonie i w katalońskim klubie i wszystko wskazuje na to, że woli to od licznych ofert innych klubów, które oferują dużo wyższe płace.

W programie powiedziano również, że Alvesowi, który ma 31 lat, najbardziej zależy na pozostaniu kluczową postacią w szatni Barçy i bycie z jednym z najpotrzebniejszych piłkarzy w pierwszej jedenastce.

Jeśli chodzi o powody osobiste, Alves ma na uwadze głównie stabilność rodziny i kwestię dzieci, którym podoba się dorastanie w takim mieście jak Barcelona.

Alves po raz pierwszy pojawił się na Camp Nou w 2008 roku, w czasach Pepa Guardioli, a teraz wydawało się, że jego czas w Barcelonie skończy się tego lata, zważywszy na wcześniejszy brak porozumienia między klubem i agentką Brazylijczyka. Mimo że ostatnie oferty wydawały się nie przekonywać piłkarza, to wygląda na to, że porozumienie jest już bliskie.

Źródło: Sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Manchester United

Liga Europejska

16/02/2023 / 20:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2015/04/dani-alves-bliski-przedluzenia-kontraktu-z-barcelona/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.