Dani Alves bliski przedłużenia kontraktu z Barceloną

Dani Alves bliski przedłużenia kontraktu z Barceloną

Dani Alves wciąż pozostaje powiązany z FC Barceloną. Tak przynajmniej stwierdziło radio Cadena COPE w programie „El Partido de las 12”.

Radio podało informację, że zostało zawarte porozumienie między stronami i przedłużenie kontraktu z brazylijskim bocznym obrońcą jest tylko kwestią czasu. Publicznie zostanie to podane pod koniec sezonu.

Alves zakładał pozostanie na Camp Nou z powodów sportowych i osobistych, odkładając na bok sprawy ekonomiczne. Brazylijczyk jest szczęśliwy w Barcelonie i w katalońskim klubie i wszystko wskazuje na to, że woli to od licznych ofert innych klubów, które oferują dużo wyższe płace.

W programie powiedziano również, że Alvesowi, który ma 31 lat, najbardziej zależy na pozostaniu kluczową postacią w szatni Barçy i bycie z jednym z najpotrzebniejszych piłkarzy w pierwszej jedenastce.

Jeśli chodzi o powody osobiste, Alves ma na uwadze głównie stabilność rodziny i kwestię dzieci, którym podoba się dorastanie w takim mieście jak Barcelona.

Alves po raz pierwszy pojawił się na Camp Nou w 2008 roku, w czasach Pepa Guardioli, a teraz wydawało się, że jego czas w Barcelonie skończy się tego lata, zważywszy na wcześniejszy brak porozumienia między klubem i agentką Brazylijczyka. Mimo że ostatnie oferty wydawały się nie przekonywać piłkarza, to wygląda na to, że porozumienie jest już bliskie.

Źródło: Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB