01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19396dn.-20godz.-5min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Iniesta: Jestem pewien, że Pep o mnie myśli

Iniesta: Jestem pewien, że Pep o mnie myśli

Zbliżający się pojedynek Barcelony z Bayernem w Lidze Mistrzów dla niemieckiego magazynu „Sport Bild” stał się okazją do przeprowadzenia wywiadu z Andrésem Iniestą.

Mecz z Porto: „Bayern po raz kolejny udowodnił swoją klasę. Oni są niesamowicie silni, zwłaszcza u siebie. Stało się jasne – przeciwko drużynie prowadzonej przez Guardiolę, żaden wyjściowy wynik nie jest tak naprawdę dobry. Ponieważ dla Guardioli nie ma nic niemożliwego.”

Stosunki z Guardiolą: „Guardiola zarówno jako zawodnik jak i trener zapisał się w historii FC Barcelony i wyznaczył swoją erę. Jego nie da się zapomnieć. On w 100% identyfikuje się z swoimi obowiązkami i jest zawsze dostępny dla zawodników. Przez te wszystkie lata wytworzyliśmy dobre stosunki.”

Odejście do Bayernu na prośbę Pepa: „Czy odszedłbym? Nie. Nie jestem mu potrzebny, on ma wielu dobrych zawodników. Jednak jestem pewien, że czasem o mnie myśli.”

Mecz z Bayernem: „My jesteśmy całkowicie skupieni na swoim celu – Lidze Mistrzów, Mistrzostwie i Pucharze Króla. Do końca sezonu pozostało niewiele spotkań. Teraz drobnostki zadecydują o zwycięstwie lub porażce. My oczywiście chcemy odnieść zwycięstwo.”

Porównania do meczu z 2013 roku: „Nie jest łatwo porównywać oba pojedynki. Zespół się zmienił, teraz prowadzi ich Pep. Ale jest jedna niezmienna rzecz – Bayern wciąż należy do jednych z najlepszych zespołów na świecie. Czy myślimy o zemście? Nie, ja nie używam tego słowa. Nie zawsze wszystko układa się po twojej myśli, ale nie można tego rozpamiętywać do końca życia. Jeśli dojdziemy do finału nie będzie ważne, co spotkało przeciwnika. Najważniejsze jet to, by zdobyć tytuł.”

Przyszłość za granicą: „Jeszcze o tym nie myślałem. Mam ważny kontrakt i chciałbym zakończyć karierę w Barcelonie. To byłoby coś wspaniałego – spędzić całą profesjonalną karierę w jednym klubie.”

Ter Stegen: „Marc to świetny chłopak. Jest młody, ale bardzo dobrze wyszkolony pod wieloma względami. Jesteśmy bardzo z niego zadowoleni. Mamy szczęście, że mamy jego i Bravo, bo oni zapewniają nam bezpieczeństwo w bramce.”

Thiago: „Bardzo cieszyłem się z jego powrotu na boisko po tak długiej przerwie. Miał pecha. Jednak po powrocie znów pokazał klasę, jaką posiada.”

Źródło: Sport.es / Spox.com

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Manchester United

Liga Europejska

16/02/2023 / 20:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2015/04/iniesta-jestem-pewien-ze-pep-o-mnie-mysli/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.