01.02.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Betis vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
2dn.14godz.32min.
15.25 X4.00 21.60 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Luis Enrique: Jestem zadowolony z moich zawodników

Luis Enrique: Jestem zadowolony z moich zawodników

Luis Enrique wypowiedział się po zakończonym zwycięstwem meczu z Valencią. Trener katalońskiego klubu przyznał, że to niezwykle cenny wynik, choć nie było łatwo go osiągnąć.

„Początek był znakomity, jednak później popełnialiśmy błędy, wynikające z wysokiej presji nałożonej przez naszego rywala. W drugiej połowie próbowaliśmy się odbudować i zyskaliśmy większą kontrolę nad grą. Udało nam się osiągnąć to, co chcieliśmy. Dla nas to wielki wynik. Chciałbym pogratulować wszystkim zawodnikom, bo dali z siebie wszystko, choć brakowało im benzyny w baku”, powiedział Luis Enrique.

Jestem zadowolony z postawy moich zawodników podczas każdego spotkania. Raz jest lepiej, a raz gorzej, ale ich postawa jest zawsze świetna. I to jest nasz kluczowy wymóg”, dodał trener.

„Ci zawodnicy mają gen zwycięskiej serii. Od samego początku widziałem w nich chęć zdobywania tytułów i mocno pracujemy nad tym”, przyznał Asturyjczyk.

„Niektórzy zawodnicy bardzo dzisiaj ryzykowali możliwością poniesienia kontuzji. Teraz mamy kilka dni odpoczynku do wtorku”, stwierdził trener Barcelony.

„Dziś nasi napastnicy dali nam to, o co ich prosimy. Oni jednak potrzebują pomocy w ataku, tak samo jak obrońcy muszą współpracować z pomocnikami. Najważniejsza jest umiejętność wspólnej gry”, powiedział Luis Enrique.

Źródło: FCBarcelona.cat

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Manchester United

Liga Europejska

16/02/2023 / 20:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2015/04/luis-enrique-jestem-zadowolony-z-moich-zawodnikow/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.