Luis Enrique: Jestem zadowolony z moich zawodników

Luis Enrique: Jestem zadowolony z moich zawodników

Luis Enrique wypowiedział się po zakończonym zwycięstwem meczu z Valencią. Trener katalońskiego klubu przyznał, że to niezwykle cenny wynik, choć nie było łatwo go osiągnąć.

„Początek był znakomity, jednak później popełnialiśmy błędy, wynikające z wysokiej presji nałożonej przez naszego rywala. W drugiej połowie próbowaliśmy się odbudować i zyskaliśmy większą kontrolę nad grą. Udało nam się osiągnąć to, co chcieliśmy. Dla nas to wielki wynik. Chciałbym pogratulować wszystkim zawodnikom, bo dali z siebie wszystko, choć brakowało im benzyny w baku”, powiedział Luis Enrique.

Jestem zadowolony z postawy moich zawodników podczas każdego spotkania. Raz jest lepiej, a raz gorzej, ale ich postawa jest zawsze świetna. I to jest nasz kluczowy wymóg”, dodał trener.

„Ci zawodnicy mają gen zwycięskiej serii. Od samego początku widziałem w nich chęć zdobywania tytułów i mocno pracujemy nad tym”, przyznał Asturyjczyk.

„Niektórzy zawodnicy bardzo dzisiaj ryzykowali możliwością poniesienia kontuzji. Teraz mamy kilka dni odpoczynku do wtorku”, stwierdził trener Barcelony.

„Dziś nasi napastnicy dali nam to, o co ich prosimy. Oni jednak potrzebują pomocy w ataku, tak samo jak obrońcy muszą współpracować z pomocnikami. Najważniejsza jest umiejętność wspólnej gry”, powiedział Luis Enrique.

Źródło: FCBarcelona.cat


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB