04.10.2023, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Porto vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
2dn.10godz.54min.
14.00 X3.75 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Luis Enrique: To zwycięstwo nas wzmocni

Luis Enrique: To zwycięstwo nas wzmocni

Trener FC Barcelony, Luis Enrique, pochwalił swoich podopiecznych za niezwykle istotne zwycięstwo na Estadio Balaídos przed najtrudniejszymi meczami. Blaugrana wygrała 1:0 w spotkaniu wyjazdowym po trafieniu Mathieu.

Luis Enrique został gorąco przywitany przez kibiców zgromadzonych na Estadio Balaídos, gdzie trenował Celtę Vigo w poprzednim sezonie. Dzięki trafieniu Jérémy”ego Mathieu w drugiej połowie, goście wywożą cenne trzy punkty z trudnego terenu. Asturyjski szkoleniowiec był bardzo szczęśliwy z tego zwycięstwa, ale na każdym kroku podkreślał dobry występ gospodarzy.

Wyrównany pojedynek: „Mimo tego, że lubimy kontrolować przebieg meczu, to nie zawsze jest to możliwe. Celta była lepsza w pierwszej połowie, a my w drugiej”.

„Wiedzieliśmy, że nie czeka nas łatwe zadanie, ponieważ zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że Celta jest jedną z najlepszych drużyn w lidze, jeśli chodzi o grę pressingiem”.

„Mecz i wynik był cały czas otwarty. Zadecydował jeden stały fragment gry i braliśmy to pod uwagę”.

Pozytywny zastrzyk przed kolejnymi meczami: „Gospodarze postawili nam bardzo trudne warunki gry i dlatego tak bardzo cieszymy się z wygranej. To zwycięstwo nas tylko wzmocni przed wymagającymi pojedynkami, które czekają nas na przestrzeni kilku tygodni”.

Powrót na Balaídos: „Jestem zadowolony, że mogłem jeszcze raz zobaczyć ludzi, z którymi pracowałem przez rok. Powrót do Vigo zawsze będzie dla mnie wyjątkowy”.

Źródło: FCBarcelona.cat

mainXX:/2015/04/luis-enrique-to-zwyciestwo-nas-wzmocni/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.