Mascherano: Chciałbym, by Alves został

Mascherano: Chciałbym, by Alves został

Dzisiaj rano obchodzona była jedenasta edycja „Relats solidaris”, zadedykowana Katalońskiemu Stowarzyszeniu Syndromu Retta i poświęcona pamięci dziennikarza „Topo” Lópeza, który zginął latem w Brazylii.

Patronem tegorocznej edycji był Javier Mascherano, który wyraził zadowolenie z możliwości uczestnictwa w tak niezwykłym przedsięwzięciu: „Pomysły, które wyszły prosto z serca pozwalają nam stać się lepszymi ludźmi”.

Po ogólnej prezentacji, Argentyńczyk powiedział na konferencji prasowej kilka słów o aktualnej FC Barcelonie:

Przyszłość Xaviego

„Nie byłem w stanie porozmawiać z Xavim, ponieważ nie widzieliśmy się po meczu. Xavi już powiedział, że nie jest pewien co do swojej przyszłości. Owacja publiczności gdy schodził z boiska nie zaskoczyła mnie. Mam nadzieję że zostanie”.

Gra Barçy

„Pomimo, że nie błyszczymy w wielu meczach, drużyna jest na dobrym poziomie i będzie walczyć o wszystkie trofea. Wszystko jest w naszych rękach. Mamy zamiar się poprawić. Nie jest łatwo zagrać we wszystkich meczach na najwyższym poziomie”.

„Krytyka nam nie przeszkadza, sprawia, że więcej od siebie wymagamy”.

Stopa Messiego

„Z Messim jest dużo lepiej, to że nie grał z reprezentacją dało mu czas na najlepszą możliwą regenerację. Może jest lekko przeforsowany, jednak mając na uwadze to, co musimy grać w Barçy, nie ma to znaczenia”.

Dani Alves

„To jeden z lepszych zawodników w tym klubie. Jest bardzo wydajny i mam nadzieję, że zostanie, ponieważ jest to świetny człowiek, bardzo zabawny i jednocześnie profesjonalny. Daje on również wiele temu klubowi”.

Sergio Busquets

„Jesteśmy piłkarzami o odmiennych profilach. Nie jest możliwe zastąpienie go z racji jego jakości. On jest stworzony do gry w tym zespole”.

„Styl Barçy bardziej pasuje do gry Busquetsa niż do mojej”.

Jego wydajność

„Najważniejsza jest wydajność zespołu, wszystkich piłkarzy. Kiedy gram, to staram się to robić jak najlepiej mogę”.

„W dniu, w którym strzelę gola, wszyscy na stadionie powinni świętować. Żartuję! Nigdy nie ciągnęło mnie do zdobywania bramek”.

Źródło: Weloba.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB