Najlepsze i najgorsze momenty spotkania z Valencią

Najlepsze i najgorsze momenty spotkania z Valencią

Dziennikarze katalońskiego Sportu dokonali pomeczowej oceny za pomocą sygnalizacji świetlnej. Podkreślili najlepsze i najgorsze aspekty spotkania z Valencią.

Zielony: Pierwsza pozycja

Najlepszy w starciu z Valencią, okazał się osiągnięty rezultat. Kolejne trzy punkty, to utrzymanie się na pozycji lidera i pokonanie kolejnej przeszkody na drodze drużyny Luisa Enrique do triumfu w La Liga. Valencia postawiła twarde warunki od pierwszej minuty, dlatego wygrana jest więcej niż chwalebna.

Żółty: Luis Enrique

Szkoleniowiec Barçy pomylił się przy ustalaniu wyjściowej jedenastki. Zespół nie stanął na wysokości zadania, pomimo szybko zdobytej bramki. Sporo kosztowało Barcelonę zatrzymanie Valencii, która była bliska wyrównania. Luis Enrique dokonał dobrej zmiany, wstawiając na boisko Rakiticia w miejsce Adriano, co miało  zapewnić większą kontrolę w środku pola. Asturyjczyk popełnił jednak później błąd, zdejmując z boiska Suáreza. Prawdopodobnie nie chciał prowokować Neymara, który tym razem zaliczył dyskretny występ.

Czerwony: Pierwsza połowa

Barcelona nie rozumiała się. Ani defensywa, ani środek pola nie współpracowały. Zaraz po bramce Suáreza, kontrolę nad spotkaniem przejęła Valencia. Dyktowała tempo i wykorzystywała liczne pomyłki katalońskich zawodników. Z prawej, z lewej, ze środka. Atakowali jak chcieli, stwarzając zagrożenie w każdej sytuacji. Wątpliwa postawa obrony, bez gry, bez dominacji. Źle, Barcelono…

Źródło: Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB