18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
57dn.13godz.24min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Neymar: Pojedynek Barcelony z PSG będzie wielkim spektaklem

Neymar: Pojedynek Barcelony z PSG będzie wielkim spektaklem

Neymar, który ostatnio otrzymał nagrodę Samba d”Or, przyznawaną przez czasopismo Samba Foot dla najlepszego brazylijskiego piłkarza grającego w Europie, udzielił dla niego wywiadu.

Brazylijczyk analizował w nim między innymi zbliżające się spotkanie Barcelony z PSG w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Przede wszystkim, Neymar przyznał, że otrzymanie Samba d”Or „jest dla mnie naprawdę wielką satysfakcją”.

W momencie analizowania tridente Barcelony, Neymar wyjaśnił, że „Messi i Luis Suárez są wielkimi piłkarzami, którzy, wraz ze mną, chcą w jak najlepszy sposób pomóc drużynie. Jesteśmy aktualnie w dobrym momencie i wierzę, że jesteśmy w stanie zdobyć najlepsze trofeum dla zespołu”.

Koncentrując się na meczu z PSG, Neymar powiedział, że „będzie to wielki mecz, podczas którego zmierzą się dwa wielkie zespoły z niesamowitymi piłkarzami. To jest recepta na niezwykły spektakl”. Na temat samego PSG, Brazylijczyk powiedział, że „PSG to wielka drużyna, z wieloma indywidualnościami. Wiemy, że pod względem piłkarskim będzie to prawdziwy spektakl”.

Na temat swojego rodaka i kolegi z reprezentacji, Thiago Silvy, środkowego obrońcy PSG, Neymar powiedział „to jeden z najlepszych obrońców na świcie. Dla mnie to wielki zaszczyt, że mogę z nim grać w reprezentacji. To wielki człowiek i jestem pewien, że może wciąż pisać historię w PSG i reprezentacji Brazylii”.

Selekcjonerem reprezentacja Brazylii  jest Dunga, o którym Neymar powiedział, że „jest wielkim trenerem, który zaprezentował swoje umiejętności zarówno trenerskie jak i przywódcze. Zawsze stara się z nas wyciągnąć to co najlepsze i najważniejsze. Stworzył również naprawdę dobre warunki w szatni”.

Źródło: Sport.esKursy na mecze FC Barcelony

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2015/04/neymar-pojedynek-barcelony-z-psg-bedzie-wielkim-spektaklem/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.