4dn.4godz.40min.

Porażka reprezentacji Hiszpanii

Reprezentacja Hiszpanii zmierzyła się wczoraj w towarzyskim spotkaniu z reprezentacją Holandii. Mecz ten został rozegrany na Amsterdam Arena i zakończył się zwycięstwem Holendrów 2:0.

Hiszpanie rozpoczęli grę bardzo skoncentrowani. Jednak to Holendrzy okazali się skuteczniejsi. W ciągu pięciu minut pierwszej połowy zdobyli dwie bramki, które okazały się decydujące dla wyniku spotkania. Najpierw De Vrij wykorzystał dośrodkowanie z lewej strony, a następnie Klaasen pewnie pokonał De Geę.

Po pierwszej połowie Hiszpanie próbowali odrobić straty, poprawiając swoją grę, jednak pomimo kilku dobrych akcji w wykonaniu Pedro i Juanmiego nie udało im się zmienić wyniku spotkania. Del Bosque próbował licznych zmian w nadziei, że uda się odwrócić losy meczu, jednak na niewiele się to zdało. W ostatnich minutach, z Iniestą i Silvą na boisku, Hiszpanie byli najbliżsi zdobycia  bramki, jednak ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem Holandii 2:0.

Od pierwszych minut na boisku zagrała dwójka zawodników Barcelony – Pedro Rodríguez i Gerard Piqué. W ostatnich 15 minutach swoją szansę dostał Andrés Iniesta, natomiast Marc Bartra i Sergio Busquets w ogóle nie wystąpili w meczu z Holandią.

29/04/2024 21:00

04/05/2024 18:30

mainXX:/2015/04/porazka-reprezentacji-hiszpanii/