1dn.21godz.9min.

Przegrana w ostatnich sekundach

Piłkarze halowi FC Barcelony przegrali bardzo ważne spotkanie, które może mieć wpływ na walkę o Mistrzostwo Hiszpanii.

FC Barcelona walczyła z bezpośrednim rywalem w tabeli, Interem Movistar. Katalończycy bardzo dobrze rozpoczęli spotkanie i po 12. minutach gry prowadzili 2-0 po bramkach Bateríi i Lina. Goście zdołali doprowadzić do remisu w drugiej połowie, a w ostatnich sekundach meczu dołożyli trzeciego gola i wygrali 3-2.

Z powodu przegranej, FC Barcelona spadła na drugie miejsce (71 punktów) i traci dwa „oczka” do Interu Movistar. Ponadto, ma pięć przewagi nad trzecim ElPozo Murcia, który ma do rozegrania jedno zaległe spotkanie.

W następnym meczu katalońscy piłkarze halowi zagrają z Aspil-Vidal Ribera Navarra. Starcie to zaplanowano na sobotę, 11 kwietnia, o godzinie 17:20.

21/04/2024 / 21:00

27/04/2024 / 14:00

mainXX:/2015/04/przegrana-w-ostatnich-sekundach/