01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19396dn.-18godz.-27min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Suárez: Nikomu nie przeszkadza rola pomocników Messiego i Neymara

Suárez: Nikomu nie przeszkadza rola pomocników Messiego i Neymara

Luis Suárez mówił dzisiaj w wywiadzie dla „Champions Matchday” o zbliżającym się meczu w Lidze Mistrzów przeciwko PSG i stwierdził, że Barça jest jednym z kandydatów do wygrania Champions.

Urugwajczyk mówił również o swoich kolegach z drużyny, Leo Messim i Neymarze, oraz o tym, co oznacza dla niego piłka nożna.

Liga Mistrzów

„Barcelona zawsze jest kandydatem do wygrania Ligi Mistrzów. To jest dla mnie duży plus, ponieważ wcześniej grałem w zespołach, z którymi nie miałem możliwości do gry o wielkie trofea europejskie, jedynie o Puchar czy ligę”.

„Gra w drużynie takiej jak ta, w której wszyscy zawodnicy chcą wygrać każdy mecz, opiera się głównie na zdobywaniu tytułów. Nie ważne czy to będzie Liga Mistrzów, La Liga czy jakiekolwiek inne trofeum. Mamy możliwości by dojść do finału”.

Messi i Neymar

„Trzeba się przystosować do ich sposobu gry i ruchów, które wykonują nawet przy najprostszych zagraniach. To są niesamowici zawodnicy, jednak każdy grający aktualnie piłkarz pracuje dla drużyny”.

„Każdy czuje się bardzo dobrze w roli pomocnika Leo Messiego i Neymara, bo to daje im wejść na najwyższy poziom. Zdarzają się sytuację, w których mamy dwóch czy trzech zawodników w ataku, którzy są w stanie obejść obronę”.

Obsesja na punkcie futbolu

„Zawsze chciałem grać i wygrywać z moimi kolegami, kiedy graliśmy w wieku pięciu czy sześciu lat. Nie lubiłem przegrywać. Mam obsesję na punkcie piłki nożnej od dziecka. Pamiętam, że dużo ćwiczyłem, by móc trenować i grać w meczach. To wszystko, co robiłem jako dziecko miało duży wpływ na to, jaki jestem teraz”.

Źródło: Weloba.es

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Manchester United

Liga Europejska

16/02/2023 / 20:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2015/04/suarez-nikomu-nie-przeszkadza-rola-pomocnikow-messiego-i-neymara/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.