14.06.2024, g. 01:00
WNBA
Indiana Fever blank vs blank Atlanta Dream
Do meczu pozostało:
0dn.22godz.50min.
12.37 X0.00 21.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Ter Stegen: Chcę pokazać misterowi, że mogę grać więcej

Ter Stegen: Chcę pokazać misterowi, że mogę grać więcej

Marc-André Ter Stegen zabrał głos na konferencji prasowej, tuż przed spotkaniem z PSG. Niemiecki golkiper zapewnił, że sytuacja z Neymarem jest już pod kontrolą i wyraził pełną gotowość do gry.

Głód Ligi Mistrzów

„Zawsze chcemy dać z siebie to, co najlepsze i przeciwko City zagraliśmy świetnie. Stworzyli sobie kilka niebezpiecznych sytuacji, ale byliśmy skoncentrowani. Jutro będzie tak samo. Koncentrujemy się na tym spotkaniu. Myślę, że kiedy jesteśmy skupieni, to zawsze możemy wygrywać. Jesteśmy głodni”.

PSG kontra Chelsea

„Trzeba mieć na uwadze umiejętności przeciwnika. Każdy mecz jest inny. Jutro zagrają zupełnie inaczej niż w starciu z The Blues. Ważne, abyśmy utrzymali własny styl. Mam nadzieję, że zaprezentujemy się dobrze. Damy z siebie wszystko. Jesteśmy gotowi”.

Rotacja z Bravo

„Nie jest łatwo, kiedy brakuje ci rytmu meczowego, ale bronię w Champions League i to są zawsze wielkie spotkania. Jestem pogodzony z sytuacją, ale oczywiście, że chcę pokazać misterowi, że mogę grać więcej. Zrobię to jutro. Pokażę, co mogę zaoferować zespołowi”.

Wydajność

„Wierzę w siebie całkowicie. Prezentowałem się dobrze w ostatnich spotkaniach i muszę podążać tą drogą. Moim jedynym celem jest niesienie pomocy drużynie. Staram się pracować intensywnie”.

Ostatni remis w lidze

„Musimy być skupieni podczas jutrzejszego spotkania. Przeszłość nie ma znaczenia. Trzeba podążać dalej tak, jak w zeszłym tygodniu. W ten sposób będziemy mieli większe szanse na wygraną. To będzie trudne spotkanie. Musimy być skupieni. Jeśli zdołamy pokazać własną jakość, z pewnością dojdziemy do wielu okazji, aby zwyciężyć”.

Zmiana Neymara

„Nikt nie jest szczęśliwy, kiedy przechodzi obok spotkania, ale ważne, że drużyna jest w dobrej formie. Szkoleniowiec podejmuje decyzje, a my musimy je zaakceptować. Oczywiście, rozumiem, że Neymar nie lubi być zmieniany, ale to trener decyduje o tym, co jest dobre dla drużyny”.

 Źródło: Marca.com

mainXX:/2015/04/ter-stegen-chce-pokazac-misterowi-ze-moge-grac-wiecej/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.