Vinyals: Jesteśmy optymistami

Vinyals: Jesteśmy optymistami

Barça B zagra w niedzielę mecz przeciwko Numancii w ramach 34. kolejki La Liga Adelante (17:00) na stadionie Los Pajaritos.

Piłkarze rezerw będą starać się zachować pozytywny obraz gry z ostatnich tygodni i wywalczyć wymarzone zwycięstwo, które pozwoliło by im zejść z ostatniego miejsca w tabeli.

Zadowolony z drużyny

Dzisiaj po treningu, trener FC Barcelony B, Jordi Vinyals, wypowiedział się dla mediów, wykazując optymizm przed niedzielnym meczem: „Weekend już na nas wpływa. Jesteśmy optymistami, ponieważ drużyna bardzo dobrze pracuje, punktuje na treningach i jest zjednoczona. Ci zawodnicy są przystosowani do grania i wygrywania i to jest właśnie to, co musimy robić”. Zapytany o powrót Kaptoum do zdrowia, Vinyals wolał nie wykazywać pośpiechu: „Kaptoum dołączy do nas prawdopodobnie pod koniec sezonu i na pewno nam pomoże”.

Kontry Numancii

Jordi Vinyals powiedział również kilka słów o niedzielnym rywalu, CD Numancii, trenowanej przez Anquele: „To drużyna grająca bardzo bezpośrednio, jak wiele zespołów w tej lidze, i stosująca wysoki pressing”. „Mają wielu ludzi w środku boiska i liczą głównie na wysuniętego napastnika i bocznych obrońców. Ich główną bronią jest Julio Álvarez, który świetnie wyprowadza wiele kontrataków”, dodał trener.

W sobotę, piłkarze rezerw FC Barcelony udadzą się autokarem do Sorii po porannej sesji treningowej. Następnego dnia zostanie rozegrany mecz na stadionie Los Pajaritos.

Źródło: FCBarcelona.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB