01.02.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Betis vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
2dn.15godz.57min.
15.25 X4.00 21.60 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Vinyals: Postawa zawodników cieszy

Vinyals: Postawa zawodników cieszy

„Taka jest nasza droga, to jasne”. Tymi słowami Jordi Vinyals podsumował niedzielne spotkanie Barçy B z Realem Betis.

Pomimo porażki z liderem La Liga Adelante (1:2), trener rezerw był zadowolony z obrazu gry i postawy zespołu: „Wynik jest jaki jest. Nie zdobyliśmy punktów, jednak mieliśmy szansę na wygraną. Musimy myśleć o pozytywach”.

Dla Vinyalsa, „w pierwszej połowie zabrakło nam zastosowania wyższego pressingu i większego posiadania piłki, jednak to my mieliśmy najbardziej klarowne sytuacje, również w drugiej połowie”. „Zasługiwaliśmy przynajmniej na jeden punkt”, stwierdził trener.

Jednakże, pomimo nie zdobycia żadnego punktu w meczu z zespołem z Andaluzji, Vinyals nie traci pewności siebie i wciąż wierzy w wyjście ze strefy spadkowej: „Chłopcy intensywnie pracują. Teraz jesteśmy zespołem i to, że wszyscy są zaangażowani sprawia, że możemy być optymistycznie nastawieni do przyszłości, która na pewno będzie wspaniała”. Zaznaczył również, że „wszystko robią dobrze” i „kiedy przyjdzie pierwsze zwycięstwo, to następne też się pojawią”.

Vinyals stwierdził, że w tych ostatnich tygodniach „drużyna stała się bardziej zgrana, konsekwentna i współpracująca i widzę, że stara się iść tą samą drogą”. Teraz kolejną szansą na zdobycie punktów jest niedzielny mecz z Numancią.

Źródło: FCBarcelona.es

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Manchester United

Liga Europejska

16/02/2023 / 20:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2015/04/vinyals-postawa-zawodnikow-cieszy/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.