01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19396dn.-19godz.-36min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Albacete-Barça B: Walka o utrzymanie

Albacete-Barça B: Walka o utrzymanie

Barça B zagra dzisiaj na stadionie Carlos Belmonte z Albacete Balompié (19:00) i podczas tego meczu szukać będzie kolejnego zwycięstwa, które pozwoli prześcignąć w tabeli Sabadell, Racing i Osasunę.

Drużyna rezerw FC Barcelony grać będzie z drużyną, która potrafi wiele komplikować w tym sezonie Segunda División, Albacete Balompié. Zespół trenowany przez Luisa Césara Sampedro znajduje się obecnie na 16. miejscu w tabeli, mając na swoim koncie 41 punktów, z czego 26 zdobył na własnym stadionie. Pierwszy mecz między tymi drużynami, rozgrywany na Miniestadi zakończył się zwycięstwem Kastylijczyków, którzy najpierw odrobili wynik, by cały mecz zakończyć zwycięsko (1:2). Zespół dzisiejszych gospodarzy preferuję grę z dużym posiadaniem piłki, ale jednocześnie efektywną dla widza. Jego atutem jest szybkość w bocznych strefach boiska.

Katalończycy jednak starać się będą wygrać, ponieważ tylko w taki sposób będą mogli oddalić się chociaż odrobinę od strefy spadkowej. Przed piłkarzami Jordiego Vinyalsa stoi trudne zadanie, zwłaszcza że w składzie zabraknie wielu ważnych zawodników, jednak mimo wszystko jedyną opcją jest walka o zwycięstwo.

Źródło: FCBarcelona.es

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Manchester United

Liga Europejska

16/02/2023 / 20:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2015/05/albacete-barca-b-walka-o-utrzymanie/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.