1dn.10godz.26min.
11.80 X3.80 24.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Aleñá poprowadził Hiszpanię do wygranej

Reprezentacja Hiszpanii wygrała 2-1 z Bułgarią w drugim spotkaniu fazy grupowej Mistrzostwo Europy do lat 17. Dwie asysty w tym meczu zaliczył Carles Aleñá, piłkarz FC Barcelony.

W wyjściowym składzie znalazło się czterech zawodników FC Barcelony: Dani Morer (90 minut), Marc Cucu (90, żółta kartka), Carles Aleñá (90, dwie asysty, kapitan) oraz Carles Pérez (90). Nie zagrał jedynie Iñaki Peña.

Hiszpanie objęli prowadzenie w 11. minucie spotkania po bramce Kukiego. Bułgarzy zdołali zremisować jeszcze w pierwszej połowie, ale tuż na początku drugiej części gola zdobył Villalba i zapewnił La Rojita trzy cenne punkty.

Po dwóch spotkaniach, Hiszpania zajmuje w grupie drugie miejsce z czterema punktami. Prowadzi Chorwacja z sześcioma. Już 12 maja o 16:00 odbędzie się mecz między tymi reprezentacjami.

Źródło: UEFA.com

21/04/2024 / 21:00

27/04/2024 / 14:00

mainXX:/2015/05/alena-poprowadzil-hiszpanie-do-wygranej/