31.05.2024, g. 02:00
Copa Libertadores
River Plate vs Deportivo Táchira FC
Do meczu pozostało:
0dn.5godz.0min.
11.11 X11.00 217.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Enrique: Musimy potwierdzić naszą formę w bardzo trudnym dwumeczu

Enrique: Musimy potwierdzić naszą formę w bardzo trudnym dwumeczu

Festiwal strzelecki w kolejnym meczu w drodze o mistrzostwo Hiszpanii. Barça nie miała litości  dla Córdoby, z którą wygrała 8:0.

Luis Enrique docenił głównie na dwa pierwsze gole, strzelone pod koniec pierwszej połowy, w której Barcelona przez długi czas nie mogła wyjść na prowadzenie. Druga część meczu była już tylko dopełnieniem formalności i wypełnieniem zadania.

Mecz

„Aż do 39. minuty mieliśmy zaledwie 2-3 klarowne sytuacje i wydawało się, że piłka nie chce wpaść do bramki”.

„Wiele nam dało strzelenie dwóch goli przed przerwą. W drugiej połowie zespół wszedł na naprawdę wysoki poziom, zarówno jeśli chodzi o efektywność, jak i kreowanie okazji. To są ważne trzy punkty”.

„Szukamy wolnych przestrzeni. Bronimy dróg tworzących się w środku pola, a gdy przestrzenie na połowie przeciwnika są zamknięte, to musimy szukać innych rozwiązań, gry z zewnątrz”.

Karny Neymara

„Strzelcy decydują między sobą, kto będzie wykonawcą. To już widzieliśmy w ciągu sezonu”.

Liga

„Musimy wciąż robić co do nas należy, niezależnie od rywala i stadionu. Musimy wygrać wszystkie mecze. Teraz  musimy czekać na to, co zrobi Madryt”.

Bayern w Lidze Mistrzów

„Dojście do półfinału Ligi Mistrzów po sezonie, jaki mieliśmy, daje nam dużo siły, jednak musimy potwierdzić naszą dobrą formę w bardzo skomplikowanym dwumeczu”.

Pokonanie pogody

„Dzisiaj pogoda była jak w sierpniu, co nie ułatwiało gry obu ekipom. Uważam jednak, że rozegraliśmy ten mecz bardzo efektownie”.

„Przy takiej pogodzie organizm odwadnia się dużo szybciej, jednak zawsze można było znaleźć odrobinę cienia, w którym można było ochłonąć”.

Źródło: Weloba.es

mainXX:/2015/05/enrique-musimy-potwierdzic-nasza-forme-w-bardzo-trudnym-dwumeczu/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.