13.05.2024, g. 21:00
FC Barcelona vs Real Sociedad
2dn.16godz.6min.
11.70 X3.60 24.75 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

FC Barcelona – BM Guadalajara 45:30; Wysokie zwycięstwo po przerwie reprezentacyjnej

Po dwóch tygodniach przerwy związanych z przerwą reprezentacyjną piłkarze ręczni wrócili do rozgrywek ligowych i zgodnie z planem odnieśli wysokie zwycięstwo nad zespołem BM Guadalajara.

Barça od początku pokazała swoją dominację. Bramki Gurbindo, Sorhaindo i przede wszystkim Sigurdssona, który w sumie zdobył ich aż 11, sprawiły niemałe problemy drużynie gości i pozwoliły Katalończykom zejść na przerwę, prowadząc 19:14.

Druga połowa to ciągłe powiększanie przewagi Barcelony. Doskonała gra Péreza de Vargasa w bramce oraz zabójcze kontrataki Sigurdssona nie pozostawiły rywalom żadnych złudzeń, kto jest lepszym zespołem. Dzięki temu Barça odniosła kolejne zwycięstwo z kilkunastobramkową przewagą (45:30) i potwierdziła, że jest w znakomitej formie przed Final Four, który już za trzy tygodnie odbędzie się w Kolonii.

FC Barcelona; 43

BM Guadalajara, 30

FC Barcelona:

Podstawowy skład: Saric, Jallouz (6), Entrerríos (3), Sigurdsson (11), Sorhaindo (4), Gurbindo (4), Saubich (2

Zmiennicy: Viran, Noddesbo (4), Tomàs (3), Karabatić (3), Ariño (2), Lazarov (2), Pérez de Vargas

BM Guadalajara:

Podstawowy skład: Almeida, Fabio Rocha (10), Parra (1), Pozzer (1), Peciña (4), Márquez (1), Juanlu

Zmiennicy:  Iker Antonio (2), Padilla (3), Moyano (2), Barbero, Reig (2), López (2), Bozalongo (2)

16/05/2024 21:30

mainXX:/2015/05/fc-barcelona-bm-guadalajara-wysokie-zwyciestwo-po-przerwie-reprezentacyjnej-45-30/