01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19396dn.-19godz.-26min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Feliz Cumpleaños, Lucho!

Feliz Cumpleaños, Lucho!

Dziś, 8 maja 2015 roku, 45. urodziny obchodzi trener FC Barcelony – Luis Enrique Martinez Garcia. Dla Asturyjczyka jest to pierwszy sezon na ławce trenerskiej pierwszej drużyny Blaugrany.

Tak możemy o Lucho przeczytać na oficjalnej stronie katalońskiego klubu: „Luis Enrique przez wiele lat był związany z FC Barceloną. W stolicy Katalonii grał przez osiem lat i był jednym z ulubieńców kibiców. Po zakończeniu kariery piłkarskiej spróbował swoich sił na ławce trenerskiej. Prowadził między innymi rezerwy katalońskiego klubu w latach 2008-2011. Później postanowił wyjechać do Włoch i prowadzić AS Romę, co udało mu się przez rok. Ostatecznie wrócił do Hiszpanii, a konkretnie do Celty Vigo, która pod wodzą Asturyjczyka grała ciekawy dla oka i ofensywny futbol. W maju 2014 roku został zaprezentowany jako pierwszy trener FC Barcelony”.

Redakcja DumaKatalonii.pl życzy Luisowi Enrique wielu sukcesów na szczeblu klubowym, zdobycia potrójnej korony w swoim premierowym sezonie, dużo zdrowia i radości z prowadzenia zespołu!

Feliz Cumpleaños, Lucho!

Źródło: Własne

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Manchester United

Liga Europejska

16/02/2023 / 20:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2015/05/feliz-cumpleanos-lucho/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.