18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
53dn.2godz.32min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Powołani na mecz z CD Mirandés

Powołani na mecz z CD Mirandés

Trener FC Barcelony B, Jordi Vinyals, opublikował dzisiaj po treningu listę zawodników powołanych na sobotnie spotkanie z CD Mirandés.

Nowościami jest pojawienie się na liście nazwisk Campinsa, Edgara Ié, Bicho i Lucasa, którzy wracają do składu po tym, jak byli nie obecni w zeszłym tygodniu, podczas meczu z Gironą FC. Oto pełna lista powołanych: A. Ortolá, J. Suárez, Campins, Grimaldo, Patric, Edgar Ié, Samper, Adama, Dongou, Joan Román, Babunski, Bicho, J. Cámara, D. Diagne, S. Juste, Lucas, Halilović, Palencia.

Z decyzji trenera szansy na grę nie będzie miał Ondoa. Munir w tym tygodniu trenuje z pierwszą drużyną Luisa Enrique, Maxi Rolón wciąż pozostaje na zgrupowaniu reprezentacji Argentyny U20, Gumbau i Sandro nie mogą grać z powodu kartek, a Pol Calvet, Macky, R. Costa i Kaptoum pozostają kontuzjowani.

Zespół już wyruszył autokarem i w okolicach godziny 19:30 ma dotrzeć do Miranda de Ebro. Jutrzejszy mecz ma rozpocząć się o 20:00, a bezpośrednio po nim piłkarze będą wracać do Barcelony. Powrót przewidziany jest na godzinę 5:00.

Źródło: FCBarcelona.es

mainXX:/2015/05/powolani-na-mecz-z-cd-mirandes/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.