01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19396dn.-19godz.-18min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Ter Stegen: Nie granie we wszystkich meczach jest dla mnie trudne

Ter Stegen: Nie granie we wszystkich meczach jest dla mnie trudne

Marc-André ter Stegen udzielił wywiadu na oficjalnej stronie UEFA, podczas którego opowiadał o swojej adaptacji w Barçy, swoich odczuciach i życiu w Barcelonie.

Bramkarz wspomniał również o trudności związanej z nie graniem w meczach ligowych, jednak przyznał, że rozgrywanie spotkań w Lidze Mistrzów i Pucharze Króla jest dobrą rekompensatą.

Moment Barçy

„Poczyniliśmy duży postęp w porównaniu do gry z początku sezonu. Mieliśmy trudny początek, jednak w końcu udało nam się znaleźć równowagę i z każdym meczem graliśmy coraz lepiej, również w Lidze Mistrzów. Teraz znajdujemy się w naprawdę dobrym momencie. Mamy pierwsze miejsce w lidze i zagramy w finale Pucharu Króla. Nie może być lepiej. Dobrze by było, jakbyśmy utrzymali taki poziom do końca sezonu”.

Adaptacja w klubie

„To jest dla mnie zupełnie inny styl gry, więc musiałem trochę zmienić mój własny sposób grania”.

Claudio Bravo

„Trudne jest dla mnie to, że raz jestem częścią składu, a raz nie i że nie rozgrywam wszystkich meczów, jednak takie sytuację są częścią rozwoju zawodnika. Mnie cieszy, że gram w Lidze Mistrzów i będę mieć szansę w finale Pucharu Króla. To jest nagroda za moją pracę”.

Granie w Lidze Mistrzów

„To jest niezwykłe uczucie. Tutaj zawsze wszystko kojarzy się z hymnem Champions League. Dla nas, piłkarzy, jest to coś niesamowitego. Kiedy hymn zaczyna wybrzmiewać to wiem, że to jest Liga Mistrzów i że już czas i wtedy dostaję gęsiej skórki”.

„Liga Mistrzów to zawsze coś niezwykłego. Uważam, że wszyscy piłkarze, wszyscy kibice i trenerzy chcą zdobyć to trofeum. To jest niewyobrażalne trofeum i jedno z najlepszych jakie można osiągnąć w piłce nożnej. I to jest właśnie to, o co walczymy każdego dnia”.

Życie w Barcelonie

„To jest pierwszy raz, kiedy jestem daleko od domu i tak, to była wielka zmiana, zwłaszcza że tu jest całkowicie odmienna kultura. To jest coś zupełnie innego. Nie tylko piłka nożna jest tu fantastyczna, ale też wszystko co ją otacza”.

Źródło: Weloba.es

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Manchester United

Liga Europejska

16/02/2023 / 20:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2015/05/ter-stegen-nie-granie-we-wszystkich-meczach-jest-dla-mnie-trudne/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.