Dani Alves przedłużył kontrakt

Dani Alves przedłużył kontrakt

Nowa umowa podpisana pomiędzy Klubem a zawodnikiem będzie obowiązywać do 30 czerwca 2017 roku, z możliwością przedłużenia na kolejny sezon.

FC Barcelona ogłosiła, że Dani Alves przyjął propozycję Klubu dotyczącą przedłużenia swojego kontraktu, który wygasał 30 czerwca. Nowa umowa będzie obowiązywać przez dwa sezony, do 30 czerwca 2017 roku, z możliwością przedłużenia o dodatkowy sezon.

Dani Alves – 7 lat i 19 tytułów

Dzięki przedłużeniu umowy, Brazylijczyk będzie mógł rozpocząć swój ósmy sezon w Barçy. Alves dołączył do Barçy na początku sezonu 2008/09, przechodząc z Sevilli, aby dołączyć do nowego projektu prowadzonego przez Pepa Guardiolę. Od tego czasu boczny obrońca wystąpił 343 razy w oficjalnych meczach. W sumie zdobył 19 tytułów: 5 tytułów ligowych, 3 Ligi Mistrzów, 3 Puchary Króla, 2 Superpuchary Europy, 4 Superpuchary Hiszpanii i 2 razy zwyciężał w Klubowych Mistrzostwach Świata.

Podwójny tryplet

Zawodnik jest także jednym z siedmiu graczy, którzy mieli udział w obydwóch trypletach. W swoim pierwszym sezonie zdobył wszystkie trzy tytuły, wtedy nie mógł jednak wystąpić w finale z powodu zawieszenia.

Źródło: FCBarcelona.es

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB