24.07.2022, g. 01:00
Mecz towarzyski
Real Madryt vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
24dn.12godz.9min.
12.45 X3.25 22.85 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Luis Enrique chce napastnika na miejsce Pedro

Luis Enrique chce napastnika na miejsce Pedro

Luis Enrique nie zamierza spoczywać na laurach i pragnie zrobić wszystko, by jego zespół stał się jeszcze lepszy i wygrywał kolejne tytuły.

Zgodnie z tą filozofią trener zamierza stworzyć jeszcze bardziej kompletny i konkurencyjny zespół. tak by wywalczyć drugi z rzędu tryplet.

Na początek FC Barcelona postanowiła wzmocnić linię obrony, sprowadzając Aleixa Vidala na miejsce Montoyi. Luis Enrique jest bardzo zadowolony z tego transferu, głównie ze względu na wszechstronność zawodnika.

Kolejnym celem ma być znalezienie zastępcy Xaviego, co jest priorytetem zarówno dla trenera jak i klubu. Jeśli nie uda się sprowadzić Pogby, to do klubu powinien dołączyć inny pomocnik.

Luis Enrique chciałby również sprowadzić napastnika, gdyby Pedro zdecydował się na odejście. Napastnikiem jest zainteresowanych wiele klubów, zwłaszcza z Premier League. Choć Luis Enrique jest zadowolony z jego usług, to dobrze wie, że klub będzie potrzebował pieniędzy na transfery.

Pedro jest także świadomy swojej roli w zespole. Mając w zespole atak złożony z takich zawodników jak Messi, Neymar i Luis Suárez, musi cierpliwie czekać na swoją kolej. Jeśli więc zdecyduje się na odejście, Luis Enrique ma już przygotowaną listę zawodników, którzy mogliby go zastąpić.

Źródło: Sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Rayo Vallecano

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

14/08/2022 / 18:00

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.