Messi: Kocham Barcelonę za wszystkie lata, które tu spędziłem

Messi: Kocham Barcelonę za wszystkie lata, które tu spędziłem

W dorobku ma trzy puchary, a zagrał w meczach o dwa. W sobotę Leo Messi będzie dołożyć kolejne zwycięstwo w Lidze Mistrzów. Nie ma wątpliwości, że na Argentyńczyku skupiona będzie cała uwaga. O zbliżającym się wielkim finale, poprzednich finałach oraz o swoich kolegach opowiedział w wywiadzie dla UEFA.

Całe życie w Barcelonie

„Dorastałem w Barcelonie. Żyłem blisko wszystkiego. Kocham ten klub za to, że mi pomogli i za wszystkie lata, w które tu spędziłem”.

Gole w Rzymie i Londynie

„To były dwa bardzo ważne dla mnie gole. Pierwszy podwyższył wynik na 2:0. Drugiego strzeliłem w momencie, w którym siły były wyrównane, dlatego tak bardzo cieszyłem się z tej bramki”.

Gra w finale Ligi Mistrzów

„Hymn sprawia, że wiesz, iż jest to inny i ważny mecz. Dużo wycierpieliśmy, by znaleźć się tu. Wiemy, że to nie jest łatwe. Mamy szanse ponownie wygrać Ligę Mistrzów”.

Juventus

„Znów będziemy grać z trudnym przeciwnikiem. Są bardzo mocni. Wszystko może się zdarzyć. Będziemy przygotowani jak do każdego meczu”.

Xavi

„Opisanie go jest trudne, każdy wie jaki Xavi jest na boisku. Jest zawodnikiem, który doskonale rozgrywa, posyła piłki tam, gdzie chce i dobrze czyta grę”.

„To był zaszczyt przebywać z nim tak długo i cieszyć się z nim piłką nożną, zarówno podczas meczu jak i treningu. On jest najlepszym piłkarzem w historii Hiszpanii. To mówi wszystko”.

Dani Alves

„Alves jest najlepszym prawym obrońcą na świecie. Jest kompletny. Trudno znaleźć takiego jak on, z wolą walki i taką postawą podczas meczu”.

Źródło: Weloba.com

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB