6dn.7godz.58min.

Ter Stegen debiutuje na Mistrzostwach Europy U21

Reprezentacja Niemiec zainaugurowała rozgrywki w Mistrzostwach Europy do lat 21. Ich pierwszym rywalem była Serbia.

Początek nie był dobry dla drużyny, w której pierwszym składzie wyszedł Ter Stegen. W 8. minucie spotkania Serbia przeprowadziła ładną kombinacyjną akcję i Djuričić wyszedł sam na sam z bramkarzem FC Barcelony, nie dając mu szans na interwencję.

Reprezentacja Niemiec umiała odpowiedzieć jedynie jedną bramką w 17. minucie zdobytą przez Cana. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 1-1.

Warto dodać, że Niemcy od 69. minuty grali w dziesiątkę, ponieważ drugą żółtą kartkę w tym spotkaniu otrzymał Günter.

Skład reprezentacji Niemiec U21: Ter Stegen – Korb, Ginter, Knoche, Günter – Can, Leitner (46. Kimmich) – Volland, Meyer (76. Bittencourt), Younes – Hofmann (71. Schulz)

27/04/2024 / 14:00

05/05/2024 / 02:00

mainXX:/2015/06/ter-stegen-debiutuje-na-mistrzostwach-europy-u21/