31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
18dn.1godz.43min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Xavi: Nie mogę uwierzyć, że to koniec

Xavi: Nie mogę uwierzyć, że to koniec

Po wielkim finale w Berlinie prawie wszyscy piłkarze FC Barcelony z uśmiechem na ustach rozmawiali z mediami. Poniżej prezentujemy jeszcze wypowiedzi Xaviego Hernándeza i Sergio Busquetsa.

Xavi rozegrał swój ostatni mecz w barwach Blaugrany. Nie mógł lepiej zakończyć tego sezonu, jak zdobyciem potrójnej korony.

„Nie mogę uwierzyć, że to koniec. To był wspaniały sezon. Drużyna, kibice, ludzie, którzy byli z nami w Berlinie, wszyscy zasługują na to trofeum”.

„Ta generacja piłkarzy tworzy historię. Wygranie potrójnej korony to nie jest prosta sprawa. Ja odchodzę, ale jestem przekonany, że oni nadal będą wygrywać puchary”.

„Po podniesieniu trofeum poczułem nostalgię, ponieważ wiem, że już nigdy nie założę tej koszulki. Byłem tutaj bardzo szczęśliwy i zawsze dawałem z siebie wszystko. Nie mogę prosić o nic więcej. Jestem szczęśliwy i dumny”.

Sergio Busquets

„To nieprawdopodobne uczucie, bo wiem jak trudno jest dotrzeć do finału, a później go wygrać. Jestem szczęściarzem, że mogłem tutaj być ze swoją drużyną i sięgnąć po trzecią Ligę Mistrzów”.

„Potrójna korona to historyczny moment. W 2009 roku wydawało się, że już nie będziemy w stanie tego powtórzyć, a my jesteśmy tu ponownie sześć lat później”.

Źródło: FCBarcelona.cat

mainXX:/2015/06/xavi-nie-moge-uwierzyc-ze-to-koniec/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.