18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
53dn.1godz.11min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Abdennour pozostaje celem Barçy

Abdennour pozostaje celem Barçy

Według L’Équipe, przedstawiciel środkowego obrońcy AS Monaco, Aymena Abdennoura, był w ostatni czwartek w Barcelonie, aby porozmawiać z Katalończykami o transferze. 

Agent zawodnika, Abdelkader Jilan, zaproponował FC Barcelonie transfer swojego klienta w styczniu, kiedy Katalończykom skończy się zawieszenie FIFA. Do tej pory Abdennour miałby grać nadal w AS Monaco.

Na ten moment FC Barcelona zaprzecza jakimkolwiek kontaktom z Jilanem, który dodaje, że nie byli oni jedynymi zainteresowanymi jego klientem. L’Équipe wymienia między innymi Atlético Madryt, Juventus, AC Milan czy Liverpool, dodając, że 25-letni środkowy obrońca jest wart około 10 milionów euro.

Francuska gazeta tłumaczy także, po co FC Barcelonie taki zawodnik, jak Abdennour. Otóż po sprzedaży Adriano pojawi się brak alternatywy dla Jordiego Alby. Na boku obrony miałby grać wówczas Jérémy Mathieu.

Warto jednak pamiętać, że Katalończycy na środek obrony mają kilku kandydatów: Piqué, Vermaelen, Bartra, Mathieu czy Mascherano, więc wydaje się, że transfer zawodnika AS Monaco byłby zbędny.

Źródło: Sport.es

mainXX:/2015/07/abdennour-pozostaje-celem-barcy/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.