24.07.2022, g. 01:00
Mecz towarzyski
Real Madryt vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
28dn.9godz.51min.
12.45 X3.25 22.85 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Adriano nie jest na sprzedaż

Adriano nie jest na sprzedaż

Sytuacja Adriano jest równie skomplikowana, jak ta Pedro. Na ten moment nie wiadomo, czy któryś z nich opuści FC Barcelonę jeszcze tego lata. 

Robert Fernández, nowy sekretarz techniczny FC Barcelony, jest już w San Francisco, gdzie przebywa pierwsza drużyna. Wczoraj rano odbyło się pierwsze jego spotkanie z prezydentem Josepem Marią Bartomeu. Celem rozmów była sytuacja Adriano oraz Pedro.

W przypadku Adriano, prezydent powiedział, że zgodzi się na jego sprzedaż, ale tylko w momencie, kiedy ktoś zapłaci jego klauzulę. Celem klubu jest zatrzymanie Brazylijczyka w zespole. Zarówno Bartomeu, jak i Fernández, są świadomi sankcji FIFA, która nie pozwoli na zarejestrowanie zawodnika, który mógłby go zastąpić. Przypominamy, że FC Barcelona już odrzuciła pierwszą ofertę AS Romy, która opiewała na 4 miliony euro.

Sytuacja Pedro jest nieco inna. FC Barcelona wie, że Luis Enrique ma do dyspozycji Munira i Sandro, którzy w razie odejścia napastnika będą mogli zająć jego miejsce. Obaj mają już zaufanie trenera, które zdobyli z początkiem poprzedniego sezonu. Teraz są już pełnoprawnymi członkami pierwszej drużyny i mogą okazać się przydatni w przypadku kontuzji lub zawieszenia kartkowego któregoś z piłkarzy MSN. Prezydent wykluczył możliwość sprowadzenia napastnika spoza klubu, więc nie ma mowy o Llorente, Nolito czy Macie.

Pojawia się jeszcze sprawa Sampera. Zawodnik nie chce grać w zespole rezerw w Segunda División B i jeżeli klub nie zezwoli na jego wypożyczenie, to Sergi odejdzie do Arsenalu Londyn, które jest gotowe zapłacić klauzulę odejścia.

Źródło: MundoDeportivo.com

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Rayo Vallecano

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

14/08/2022 / 18:00

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.