31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
18dn.2godz.0min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bravo: Z każdym dniem wymagania są większe

Bravo: Z każdym dniem wymagania są większe

Claudio Bravo, bramkarz reprezentacji Chile i FC Barcelony, wie, że pomimo tego iż tak wiele osiągnął z klubem (tryplet) i reprezentacją (Copa América), teraz wymagania będą jeszcze większe.

Chilijski bramkarz FC Barcelony, który wciąż jeszcze jest na wakacjach, udzielił wywiadu dla Radio Cooperativa, podczas którego powiedział, że „nie będzie to łatwy sezon, zarówno jeśli chodzi o rozgrywki klubowe jak  i reprezentacyjne. Ludzie za każdym razem wymagają więcej. Ja wiem, co ja bym chciał zobaczyć: Chile jako mistrza i nową generację, która może zrobić dużo dobrego dla krajowej piłki”.

Claudio Bravo kontynuował w odniesieniu do reprezentacji Chile, że „udało nam się zatrzymać 120 lat niepowodzeń, wygraliśmy Copa i trzeba się z tego cieszyć. Nie należy o tym zapominać, bo to przerwało te 120 negatywnych lat… myślę, że zawsze powinno się cieszyć z tego co udało się osiągnąć”.

Jeśli chodzi o eliminacje do Mundialu 2018, który odbędzie się w Rosji, Claudio Bravo powiedział jasno. „Będzie to mój czwarty raz. To mi daje spokój. Jednak najważniejsze jest to, by się dobrze przygotować i intensywnie pracować”.

„Nie ważne z kim mamy się mierzyć, bo tak naprawdę wszystko zależy od nas, od naszej pracy. To my musimy wszystko zrobić dobrze i odpowiednio przygotować się do eliminacji, które będą długie i trudne. Jesteśmy jednak spokojni, ponieważ mamy już odpowiednie doświadczenie”, podsumował bramkarz FC Barcelony.

Źródło: FCBarcelona.es

mainXX:/2015/07/bravo-z-kazdym-dniem-wymagania-sa-wieksze/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.