20.06.2024, g. 01:30
MLS
Charlotte FC vs Orlando City
Do meczu pozostało:
0dn.11godz.34min.
12.10 X3.50 23.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Mascherano ucisza spekulacje

Mascherano ucisza spekulacje

Javier Mascherano mówi jasno i nie interesują go spekulacje. Po porażce w Copa América pojawiły się głosy, że zawodnik Barçy zakończy swoją przygodę z reprezentacją.

Sam zainteresowany zaś nie miał zamiaru odpowiadać bezpośrednio na te plotki, kiedy został zapytany o to po meczu Argentyny.

Mascherano nie podjął jeszcze decyzji, wydaje się jednak, że nie ma on zamiaru o tym rozmawiać, przynajmniej do momentu, kiedy sam zastanowi się nad tematem i podejmie ostateczną decyzję, czy miała by to być kontynuacja gry w Albicelestes czy pożegnanie się z nią. Mascherano był jednak jednym z lepszych Argentyńczyków w turnieju i nic nie wskazuje na to, by Tata Martino miałby zamiar rezygnować z jego występów w kolejnych spotkaniach.

Piłkarz FC Barcelony opublikował wiadomość na portalach społecznościowych, prosząc o zrozumienie i zakończenie spekulacji: „Cała ta sytuacja jest niełatwa i bolesna. Chciałbym tylko zaznaczyć, że wszelkie spekulacje czy to, co mówią o mnie lub o moim pozostaniu w reprezentacji Argentyny, to kłamstwa”.

Źródło: Weloba.esKursy na mecze FC Barcelony

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2015/07/mascherano-ucisza-spekulacje/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.