31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
18dn.2godz.12min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pedro: Po spadku klauzuli dostaję wiele ofert

Pedro: Po spadku klauzuli dostaję wiele ofert

Pomimo niespodziewanego przedłużenia kontraktu przez Pedro pod koniec zeszłego sezonu, przyszłość napastnika w Barcelonie jest niepewna.

Okazało się bowiem, że klauzula odstępnego, wynosząca 150 milionów euro, spadła do 30 milionów co sprawiło, że piłkarz otrzymuje wiele ofert, dzięki którym będzie mógł odejść z katalońskiego klubu. Oto wypowiedź Kanaryjczyka na temat jego sytuacji:

Nowe oferty

„Prawda jest taka, że obie strony uzgodniły obniżenie klauzuli co sprawiło, że przychodzi do mnie wiele ofert. Jestem w dość trudnej sytuacji w Barcelonie. Nie chcę niczego przewidywać, chcę jedynie rozpocząć sezon z kolegami i zacząć pracę”.

Niepewna przyszłość

„Nie chcę na razie myśleć o przyszłości, chcę odpocząć, poczuć trochę spokoju, rozpocząć wraz z kolegami przygotowania do presezonu i później się zobaczy co się będzie działo”.

„To jest dość skomplikowana sytuacja. Jeden chce grać więcej minut, mieć więcej możliwości czy grać w pierwszym składzie, a prawda jest taka, że tutaj za każdym razem możliwości jest coraz mniej, co komplikuje sprawę. Wiem jednak, że nigdzie nie będzie mi tak dobrze jak w Barçy. To jest spełnienie marzeń, wygraliśmy wiele trofeów i to mnie niezwykle cieszy i satysfakcjonuje, jednak czasem ma się też inne ambicje, by grać więcej i stawać się lepszym”.

Możliwe zainteresowanie Chelsea

„Nie rozmawiałem z Mourinho. Nie chcę nic mówić, bo byłoby to niesprawiedliwe wobec mojego klubu, FC Barcelony. Na razie chcę się cieszyć tym co jest”.

Nowy sezon

„Barça tworzy naprawdę konkurencyjny zespół, podobają mi się nowe transfery”.

Casillas

„To smutne, że taki zawodnik jak Iker odchodzi w taki sposób. Wiemy ile on zrobił i jak wyglądała jego kariera. Życzę mu wszystkiego dobrego w nowym klubie i mam nadzieję, że będziemy mogli niedługo porozmawiać”.

Źródło: Weloba.es

mainXX:/2015/07/pedro-po-spadku-klauzuli-dostaje-wiele-ofert/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.