18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
55dn.1godz.53min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Sergi Roberto: Wynik nie jest najważniejszy

Sergi Roberto: Wynik nie jest najważniejszy

Sergi Roberto, który wpisał się na listę strzelców w pierwszym spotkaniu towarzyskim FC Barcelony, wypowiedział się na temat kolejnego starcia Katalończyków – z Manchesterem United. 

Sergi Roberto mówił o tym, jak ważne jest rozgrywanie takich spotkań: „Możemy zmierzyć się z większymi trudnościami niż były podczas mecz z Los Angeles Galaxy, ale jesteśmy wdzięczni, że możemy grać z takimi drużynami, jak Manchester United czy Chelsea Londyn. Są to zespoły grające na najwyższym poziomie w Lidze Mistrzów, gdzie każdy mecz jest jak finał. To będzie dla nas korzystne”.

„Ważniejsze od wyniku jest kontynuowanie naszej pracy, która pozwoli nam wejść w odpowiedni rytm przed sezonem. Przygotuje nas to do spotkania w Superpucharze Europy”, dodał pomocnik FC Barcelony.

Ostatni trening przed meczem z Manchesterem United odbył się na Levi’s Stadium. „To spektakularny obiekt”, powiedział Sergi Roberto. „Mówią nam, że jest nowy i to jest niesamowite. Pierwszy raz jestem na jego murawie i to będzie przyjemność na nim zagrać”, dodał na zakończenie.

Źródło: FCBarcelona.cat

mainXX:/2015/07/sergi-roberto-wynik-nie-jest-najwazniejszy/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.